תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

הכישרון הנסתר של דיוויד בקהאם

דייויד וויקטוריה בקהאם דייויד וויקטוריה בקהאם | צילום: אינסטגרם
מסתבר ששחקן העבר האנגלי הוא לא רק כדורגלן מוכשר ודוגמן עולמי אלא גם ספר במשרה מלאה, שהעלה תמונה שהוא בעצמו מספר את ביתו הקטנה הארפר, שרק לפני שבועיים חגגה יום הולדת שבע וקיבלה מההורים סוס פוני במתנה
מי ידע שאחד הכדורגלנים הגדולים בתולדותיה של אנגליה, הוא גם מעצב שיער מאד מוכשר? הכדורגלן לשעבר והאב לארבעה, דיוויד בקהאם, שיתף את מיליוני העוקבים שלו בתמונה בה הוא מספר את שיערה הגולש של ביתו הארפר בת ה-7. בתמונה, האב הגאה נראה מעט עצוב לאור העובדה שהוא גוזז את שיערה של ביתו היחידה.

בקהאם כתב: ״מישהו שמח ומישהו לא כל כך שמח, אבל לא חשבתי שזה אפשרי שהקטנה הזאת יכולה להראות אפילו יותר יפה ממה שהיא״. המיס את ליבנו האב האנגלי הגאה, שאחרי שלושה בנים הוא וויקטוריה שלו הפכו לפני שבע שנים וקצת הורים להארפר המתוקה. 19 שנים בקס ופוש נשואים והביאו לעולם את הגברברים החתיכים: ברוקלין, רומאו וקרוז והדובדבן שבקצפת היא ללא ספק הארפר, שכפי שאפשר להבין מחשבון האינסטגרם, היא ללא ספק ילדה של אבא.

50 מיליון עוקבים התרשמו מאד מהכישרון של בקהאם, אחד מהם כתב לו לדוגמא: ״אני צריך עובד מסור אצלי במספרה, אפשר לשכור את שירותייך״? עוד לפני התספורת חגגה הארפר בקהאם את יום הולדתה השביעי לפני כשבועיים במסיבה מושקעת בנושא חדי קרן, כשהמתנה שביקשה מאמא ואבא הייתה סוס פוני. הארפר רוכבת כבר שנתיים, וההורים הגאים נעתרו לבקשה וקנו לה פוני לבן בשווי 7000 פאונד. ככה זה שאת הבת של הזוג הכי אהוב ועשיר בממלכת אנגליה.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ