תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

איזה חום: אלכסה דול טופלס

אלכסה דול המהממת | צילום: אינסטגרם
הדוגמנית הצטלמה למגזין בלייזר בשער חושפני במיוחד. בין כל הצילומים היא גם מוצאת זמן לנופש על יאכטה עם בן זוגה משה עוז ולעורר את זעם האינטרנט בעקבות תמונה מתצוגת נשק
אחרי שעודדה את צרפת במונדיאל וכיכבה על השער של "לאישה" בחודש שעבר, הדוגמנית והפרזנטורית של נייקי אלכסה דול מקבלת את חודש אוגוסט הרותח בשער חדש. היפייפיה הצטלמה טופלס לשער מגזין "בלייזר" כשהיא חבושה בכובע רחב שוליים ושרשרת גדולה בתמונה אקסטרה לוהטת. חשבנו שמספיק חם עם הטמפרטורות שמטפסות ועם הלחות החונקת, עד שנתקלנו בתמונה הזו של הדוגמנית הבינלאומית.

כפי שכבר הבנתם, דול מאד עסוקה וכשהיא לא מצטלמת לשערים ולפרויקטים שונים למיניהם, היא גם יודעת לנפוש והיא עושה את זה מצוין. ממש ברגעים אלו היא נמצאת על יאכטה בשיט בטורקיה עם בן זוגה, יצרן הנשק משה עוז, שמבוגר ממנה ב-25 שנים. השניים יצאו כשבעה חודשים עד שהחליטו להפריד כוחות בחודש מאי האחרון, אפיזודה שנמשכה כשלושה שבועות. מאז, האהבה מנצחת אצל הדוגמנית בת ה-25 והחצי השני שלה.

לדול למעלה ממאה אלף עוקבים באינסטגרם, וחוץ ממחמאות היא גם ספגה ביקורת כשפרסמה ברשת החברתית תמונה שלה עם רובה מתערוכת נשק שביקרה בה יחד עם עוז. התמונה של עם הנשק הגיעה לאתרי נשק מכל העולם, אך בארץ ספגה תגובות קשות. מעבר לכך, דול שיתפה את עוקביה בתגובה פוגענית, אחת מיני רבות שהיא נאלצת לספוג בעקבות הפרסום, ונתנה טעימה ממה שעברה בחייה מאז עלתה ארצה בגיל 4. המסקנה שלה: "אל תשפטו אנשים לפי מראה חיצוני או הכרות שטחית. אם יש לכם משהו להגיד, תפרגנו, אהבו, תחזקו ותעזרו לחלש מכם. אני ניצחתי".


 

August @blazerofficial New Cover

A post shared by ⒶⓁⒺⓍⒶ ⒹⓄⓁ (@alexadol_official) on 

חופש גדול שמח ☀️

A post shared by ⒶⓁⒺⓍⒶ ⒹⓄⓁ (@alexadol_official) on 

@bananhot

A post shared by ⒶⓁⒺⓍⒶ ⒹⓄⓁ (@alexadol_official) on

 

אין דברים כאלה פשוט הכי יפה בעולם

A post shared by @ alexadolpage on 

A post shared by One Life (@moshe_oz) on 

אימלה אני מאוהבת @alexadol_official

A post shared by @ alexadolpage on
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ