תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

הג'ודוקא מאורס: אלון ששון שלף טבעת

אלון ששון ודפי דיין | ספורט1
אלוף אירופה ב-2008 ומי שסיים כאלוף ישראל תשע פעמים כרע ברך בסרי לנקה ויעמוד מתחת לחופה עם דפי דיין, איתה יוצא בשנה האחרונה. אנחנו מחכים לסייב דה דייט!
קדחת האירוסין שכבשה בסערה את ליגת העל שלנו וסימנה וי כבר על שבעה זוגות מאושרים שעומדים להתחתן בשנה הקרובה, הגיעה גם לענף הג׳ודו. תשאלו את אלוף ישראל תשע פעמים במשקל עד 90 ק״ג ואלוף אירופה לשנת 2008, אלון ששון, שכרע ברך ביום שישי האחרון, שלף טבעת נוצצת והפך את הצמודה שלו בשנה האחרונה, דפי דיין, לארוסתו.

השניים נמצאים בחופשה פסטורלית בסרי לנקה, לוקיישן מושלם לאחד הרגעים המרגשים עבור הזוג המאושר. כזכור, ששון רגיל לנופים מרהיבים אחרי שהשתתף בעונה האחרונה של הישרדות, כך שההצעה בריזורט מהמם בטבע היא ללא ספק מתבקשת. בחודש אוקטובר האחרון, לפני פחות משנה, סיפר הג׳ודאי למדור על הסטודנטית לפסיכולוגיה שכבשה את ליבו: "אני מאושר טוב לי ושקט לי וכל מי שסביבי מרגיש את זה. אני מאוהב בה ואנחנו אוטוטו יוצאים חודשיים, ככה שזה מאד טרי". עברה לה שנה והזוג הצעיר החליט שזה לנצח.

ששון בן ה-32 והחצי השני שלו בת ה-25, הכירו במסעדה תל אביבית, אך דיין גם היא ירושלמית במקור, בדיוק כמו ששון ומשפחתו. אפרופו משפחה, אחיו, המדליסט האולימפי של ריו 2016, אורי ששון, חגג אמש את יום הולדתו ה-28 בעת שהותו ביפן ואחיו המאורס הטרי לא שכח לשלוח לו ברכה עם תמונות ילדות מרגשות.
חוץ מלטייל ולכבוש את סרי לנקה ואת דפי שלו, ששון מנהל ומאמן ברשת ״מרכז הג׳ודו״ הכוללת סניפים בירושלים, צפון תל אביב, בן שמן ובאר יעקב שמתאים לילדים החל מגיל 4 כך שנראה לנו שהבנו את הכיוון לחוגים של הילדים העתידיים של הזוג ששון את דיין. שיהיה בשעה טובה! המדור מחכה לסייב דה דייט.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ