תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

דיוויד ו-ויקטוריה בקהאם בהריון חמישי?

דייויד וויקטוריה בקהאם דייויד וויקטוריה בקהאם | צילום: אינסטגרם
דיווחים בבריטניה מספרים שכוכב העבר ואשתו כינסו את המשפחה והחברים הקרובים והודיעו שבחודש מרץ הקרוב הם יהפכו להורים בפעם החמישית
בשבוע שעבר דיווחנו לכם כי ויקטוריה בקהאם חגגה עשור למותג האופנה שלה, כשכל שבט בקהאם הכולל את בעלה דיוויד וארבעת ילדיהם הגיעו לעשות כבוד לאמא. היום (ראשון) מדווחים בבריטניה שהשניים מצפים לילד חמישי, כך פורסם במגזינים "Ok! Magazine" ו-"Closer Weekly" ולא רק שהם מצפים, ״הם מתרגשים עד לירח והכוכבים״ סיפר חבר קרוב של הזוג המלכותי.

רק נזכיר כי שחקן העבר החתיך כבר בן 43 ואשתו ההורסת כבר חגגה 44 באפריל האחרון, אבל זה לא מונע מהשניים לצפות ולחכות לבייבי בקהאם מספר חמש. הלידה צפויה להתרחש בחודש מרץ של השנה הבאה, ולפי מקורבים שמדליפים לתקשורת הבריטים לא מעט פרטים על חייהם הנוצצים של הבקהאמים, בייבי מספר חמש צפויה להיות בת! את ההודעה על ההריון, עשו השניים בצורה מאד מרגשת.

המשפחות כבר ידעו כמובן ולפני כשבוע אספו את החברים הקרובים למפגש שגרתי בו הוגשה שמפניה לכל הנוכחים פרט לויקטוריה. בקהאם, בעיניים נוצצות, הרים לחיים ובישר כי הם בהריון ומצפים לתינוק מספר חמש. רק נזכיר כי לשניים ארבעה ילדים, שלושה בנים: ברוקלין רומאו וקרוז, והארפר המתוקה בת השמונה. טיימינג מושלם עבור הזוג שלאחרונה שמועות על פרידה שלהם הגיחו מכל פינה. ללא ספק מזל טוב לזוג הבריטי הכי מפורסם בממלכה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ