המסע נמשך: ג'יני בושאר התאהבה בישראל

המסע נמשך: ג'יני בושאר התאהבה בישראל יוג'יני בושאר | אינסטגרם
הטניסאית - שכבר מזמן מיתגה את עצמה כדוגמנית לוהטת - ממשיכה לחרוש את הארץ ושיתפה בתמונות שלה מרוחה בבוץ מכף רגל ועד ראש בים המלח וגרמה לסערה בין שלל עוקביה כשביקרה בעיר העתיקה בירושלים
מאז אנה קורניקובה לא הייתה מישהי יותר לוהטת בעולם הטניס מאשר גי’ני בושאר, הקנדית הבינלאומית ומי שכיכבה על השער של ספורטס אילוסטרייטד. זו עובדה שאי אפשר להתווכח איתה. בת ה-24 הגיעה בשבוע שעבר לארץ ובילתה בתל אביב עם חברתה הטניסאית יוליה גלושקו, וכעת המשיכה את המסעות שלה בישראל ואתמול (ראשון) הגיעה לים המלח.

אחרי שכתבה שהתאהבה בתל אביב כשהיא משתפת את 1.8 מיליון העוקבים שלה בתמונה מחוף מציצים, הגיעה בושאר למקום הנמוך בעולם ונשארה חסרת מילים. "אחת החוויות המגניבות של חיי. אסירת תודה", כתבה כשהיא מרוחה בבוץ של ים המלח מכף רגל ועד ראש. כמובן שהטניסאית גם התנסתה בציפה והעלתה סרטון שלה צפה לה תוך כדי שהיא עוקצת: "מצאתי משהו מלוח יותר מהשונאים שלי". בושאר ידועה כאחת שמעוררת לא מעט פרובוקציות עם תמונות שלה בבגדי ים שמציגות גזרה מושלמת וכמובן שיש כאלו שלא אוהבים את זה.


היא מצידה אוהבת להשתעשע בעקיצות ואמירות ציניות לאלו שלא בעדה. אחרי שקיבלה טיפול עשרת אלפים הודות לנפלאות ים המלח, המשיכה הקנדית לבירה הקדושה, ירושלים. תמונה שלה על רקע העיר העתיקה עוררה סערה בקרב העוקבים, חלקם פרו פלסטינים וחלקם ישראלים או תומכי ישראל. את בושאר זה לא ממש העסיק והיא התרכזה בלאכול שיפודים וחומוס במסעדה מקומית. אז אולי שער נוסף לספורטס אילוסטרייטד והפעם על רקע ים המלח?

בושאר נהנית ונפרדת מירושלים (אינסטגרם)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • הפועל באר שבע
  3
  בית''ר ירושלים
  1
  Live
 • נירנברג
  0
  בורוסיה דורטמונד
  0
  Live
 • רומא
  2
  בולוניה
  1
  Live
 • הואסקה
  0
  אתלטיק בילבאו
  1
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ