תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

החברה החדשה של צ׳יצ׳אריטו עושה לנו התקף לב

| אינסטגרם
חלוצה המקסיקני של ווסטהאם נמצא לאחרונה בזוגיות עם שרה כהן, דוגמנית יהודייה חצי אוסטרלית חצי רומניה שמתחזקת חשבון אינסטגרם של למעלה ממליון עוקבים והעלתה תמונות שהצהירו על אהבתה באופן רשמי
חאבייר הרננדס, הידוע יותר בכינויו ״צ׳יצ׳אריטו״, אפונה קטנה בספרדית, שיחק אותה ובענק ללא קשר לקריירה המקצועית שלו. החלוץ של ווסטהאם יונייטד ונבחרת מקסיקו צמוד חזק לשרה כהן, בת הזוג הבלונדינית החדשה שלו. שם המשפחה מסגיר את מוצאה היהודי ברגע, ובמבט חטוף בתמונות שלה אפשר להישאר משותקים, ראו הוזהרתם.

חצי אוסטרלית חצי רומניה, כהן נחשבת למשפיעה סופר אותנטית ברשת החברתית המפורסמת, שם היא חרגה כבר בהרבה ממיליון עוקבים. בת הזוג החדשה של המקסיקני, משלבת בין דוגמנות לבין טיולים בכל העולם שמפרסמת בחשבון האינסטוש שלה עם תמונות של גזרתה המושלמת בכל היעדים הכי אקזוטיים ונחשקים שרק תחלמו עליהם, כשאת מלוא תשומת הלב תופסת הדוגמנית במרכז. בדיוק באותו פרופיל, אישרה לפני מספר ימים את הקשר הרומנטי עם הכדורגלן עם שני תמונות שהעלתה שלהם מתנשקים.

״משוגעת עלייך. אסירת תודה על האהבה הזאת שיש לנו. כל יום איתך זו הרפתקאה מלאה בחופש, אושר, צחוק וכל כך הרבה אהבה. תודה שאתה אתה״ כתבה כהן הפצצה לצ׳יצ׳אריטו שלה והוסיפה בספרדית: ״אוהבת אותך מלא אפונה קטנה שלי״. השמועות הראשונות על היחסים ביניהם הגיעו זמן קצר לאחר תום גביע העולם ברוסיה, כאשר נראו יחד בחופי מיאמי. הדוגמנית רק בת 22 ומעבר לטיולים שלה סביב העולם היא גם סטודנטית למשפטים באוניברסיטת נוטרדאם בלונדון. על פי מידע בעיתונות המקסיקנית, צ'יצ'ריטו ושרה נפגשו במסיבה שאורגנה לפני שנסע למונדיאל ברוסיה.


אחרי המסיבה, השניים שמרו על קשר והמשיכו לדבר בזמן גביע העולם עד שנסעו לחופשה ראשונה יחד. לאחר מכן, נסע החלוץ לארצות הברית כדי לראות אותה שוב ומשם הכל היסטוריה והמקסיקני והאוסטרלית שלו כבר חמישה חודשים צמודים חזק.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ