תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

האתגר החדש של הכדורגלנים: שקית זבל בפה

איקר קסיאס, אנדרס אינייסטה, ססק פברגאס, דויד וייה | Instagram
ארגון נשיונל ג'יאוגרפיק הספרדי, יצא במסע הסברה להעלאת המודעות על השפעת הפלסטיק והנזקים שהוא גורם לכדור הארץ, ולשם כך התאגדו למשימה שחקני נבחרת ספרד בעבר ובהווה כמו, קסיאס, אינייסטה, וייה ופברגאס
ארגון נשיונל ג'יאוגרפיק הספרדי, יצא במסע הסברה להעלאת המודעות על השפעת הפלסטיק והנזקים שהוא גורם לכדור הארץ ובמיוחד על עולם החי התת ימי שהושפע מאוד מבעיה סביבתית זו.

לשם כך, השיקו בארגון אתגר ברשתות החברתיות אליו כבר הצטרפו מספר אמנים וכדורגלנים לאומיים ובינלאומיים. שמות כמו איקר קסיאס, אנדרס אינייסטה, ססק פברגאס, דויד וייה ואיסקו שיתפו תמונות שלהם באינסטגרם עם שקית פלסטיק בפה תחת התיוג ״אני עוזר לפלאנטה״. ממש אזרחים למופת.

האתגר החל להתפשט דרך הרשתות החברתיות, עם סלבס ספרדיים כמו אלחנדרו סאנס שקרא תיגר על שניים מחבריו כדי שיצטרפו ליוזמה. אחד מהם היה איקר קסיאס. השוער עשה את אותו הדבר וחזר בעצמו לאתגר שני שחקנים נוספים, מיגל לאיון ודויד וייה, ולכן הרשת הורחבה ליפן על ידי אנדרס אינייסטה, ללונדון עם ססק פברגאס ואפילו לניו יורק עם דוד וייה.


ישנם שחקנים רבים נוספים שמעוניינים להצטרף לאתגר, כגון אלברו מוראטה וגם מרקוס אלונסו אך עדיין לא מצאו זמן לעשות זאת משום שהם מרוכזים אך ורק במשחק של נבחרת ספרד, שתפגוש את אנגליה הערב בשעה 21:45 (ישיר בספורט1). אינייסטה אגב, אתגר את איבאן ראקיטיץ' ואת ג׳ורדי אלבה, שטרם נתפסו לועסים שקית זבל מפלסטיק. מה שכן, נחמד מאוד לראות חלק מהכדורגלנים הגדולים בעולם, נלחמים נגד זיהום האוקיינוסים. כנראה שהם דואגים לחופשות שלהם על היאכטות המפוארות בקיץ...


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ