תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

הטניסאית מתל אביב שכבשה את עולם הדוגמנות

עדי שפיגלמן | אינסטגרם
עדי שפיגלמן בת ה-19 כיכבה על שערי עיתונים נחשבים בעולם, זכתה להופיע בסרטים ובסדרות והכל כחלק מרצון לממן את הנסיעות בין הטורנירים כטניסאית מקצועית. הכירו את הכוכבת הבאה, ולא רק בספורט
אם עוד לא שמעתם על עדי שפיגלמן, סימן שאתם לא נמנים על 170 אלף העוקבים של הדוגמנית הכי יפייפיה שידע ענף הטניס. כן, קראתם נכון, טניסאית מקצועית שהיא גם דוגמנית מקצועית. הבלונדינית בת ה-19 מתל אביב חלמה כל החיים להיות טניסאית וכדי לממן את האימונים והנסיעות ברחבי העולם היא החלה לעבוד כדוגמנית. מהר מאוד הפריצה שלה כדוגמנית הגיעה ועם איך שהיא נראית אנחנו לא מתפלאים.

הבלונדינית מצאה את עצמה מופיעה על שערי עיתונים נחשבים בעולם, כגון VOGUE איטליה, מגזין האופנה VT GIRL וגם השתתפה בסרטים ובסדרות כשחקנית. בסדרה האחרונה ששיחקה שיתפה פעולה עם לא אחרת מהנכדה של הבעלים של מכבי-סל, נאיה פדרמן. היא מיוצגת אצל רוברטו ומתאמנת אצל שלמה צורף כשאת הפריצה שלה עדיין לא עשתה בענף הטניס הישראלי, אבל מתכוונת לשנס מותניים מיד בתום שירותה הצה״לי.

חוץ מהמטרה שלה להתחרות ולהגשים את כל השאיפות על המגרש, שפיגלמן היא גם חברתה הטובה של ספיר יודשקין יצחקי, אשתו של ברק יצחקי. השתיים מתאמנות אצל אירה דולפין וחולקות חוויות מעולם הדוגמנות. הטניסאית גם לומדת נהיגה בימים אלו וכשיש לה זמן בכל הלו״ז הצפוף הזה, היא גם אוהבת לגלוש. ממש הג׳ני בושאר של ישראל. כבוד.

עדי שפיגלמן וספיר יודשקין (אינסטגרם)מתאים לטניסאית חצי שני מעולם הכדורגל? (אינסטגרם)


לומדת נהיגה כשיש זמן פנוי (אינסטגרם)
 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ