תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

פעם שלישית עטר: אלירן עטר אב לשלושה

אלירן עטר ועדי עטר | Instagram
מכבי ת"א נראית מצוין מאי פעם בפתיחת העונה הנוכחית, אך גם מחוץ לדשא יש לא מעט רגעים משמחים בחייהם של שחקני הצהובים, למשל לחלוץ בן ה-31 ולאשתו עדי נולדה בשעה טובה בת ראשונה אחרי שני בנים
מכבי תל אביב נמצאת בראש טבלת הליגה ונראית מצוין מאי פעם בפתיחת העונה הנוכחית, אך גם מחוץ לדשא יש לא מעט רגעים משמחים בחייהם של שחקני הצהובים. תשאלו את אלירן עטר. בשעה טובה נולדה אמש (רביעי) ביתו של החלוץ ושל אשתו עדי, אחותם הקטנה של דניאל דוד בן השלוש ונהוראי בן השנתיים. הנסיכה הקטנה נולדה בבית החולים איכילוב, מרחק יריקה מביתם של המשפחה התל אביבית.

במועדון כבר הספיקו לברך את השחקן, כמו גם מאות אוהדים כחולים צהובים שעוקבים באדיקות אחרי החלוץ ברשת החברתית. האם הנרגשת, שיתפה תמונה של ידה הקטנטנה של בייבי עטר וכתבה: ״תודה לך ה׳ על הנסיכה החדשה למשפחה. מודה להשם על המתנה הזאת״. פוסט שזכה לשלל תגובות משחקני הליגה ומנשותיהם וגם אנחנו מצטרפים לאיחולי המזל טוב למשפחה.

הדבר הראשון שעדי, כעת אמא לשלושה רצתה לעשות, זה לאכול משהו שלא יכלה להרשות לעצמה בתשעת החודשים האחרונים, סושי. מסעדת "הנאמוס" פינקה את משפחת עטר ושלחה להם מגש סושי ענק ותוספות, ולא שכחו לכתוב "מזל טוב" על האריזה. ומה לגבי השם? נכון לעכשיו, הזוג עטר טרם חשף את שמה של ביתם המתוקה, אפילו לא לבני המשפחה. בניגוד אליו, לואיס סוארס שגם קיבל לעולם את בנו השלישי לפני קצת יותר מ-24 שעות, פרסם תמונה של העולל בחשבון האינסטגרם שלו וכתב: "ברוך בואך לעולם לאוטי, שמחים שהגעת".


הנסיכה הקטנה של אלירן עטררק רצתה סושי!!! אחרי תשעה חודשים מתפנקים
 

במכבי מיהרו לברך את החלוץ

אמא לוהטת! עדי עטר פצצה גם בהריון

לואיס סוארס דווקא פירסם את שם בנו מספר שעות לאחר הלידה
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ