תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

ברוכה הבאה: אשתו של קייל ווקר גילתה את האינסטגרם

אנני קילנר | Instagram
אנני קילנר היא אהובתו משכבר הימים של כוכבה של מנצ׳סטר סיטי, אך רק לאחרונה פתחה חשבון אינסטגרם במהלך המונדיאל שהתקיים ברוסיה, ובו היא משתפת תמונות לוהטות במיוחד
המגן הימני של מנצ׳סטר סיטי, קייל ווקר, ואשתו השווה אנני קילנר, יוצאים מאז שהיא הייתה בת 16 והוא בן 19. עוד הרבה לפני ששיחק תחת שרביטו של פפ גווארדיולה. כיום, תשע שנים אחרי, השניים מתגוררים באחוזה מטורפת בצ'שייר עם שלושת בניהם. דרך ארוכה עברו מאז ימי התיכון ואחרי עבודה קשה סגנון החיים אליו התרגלו הוא ברמה גבוהה מאד מאז עבר המגן לסיטי בעסקה ששווה 50 מיליון יורו.

בת ה-25 מספרת שמהרגע שהחלו לצאת, היה ברור שמדובר באהבה ממבט ראשון. אנני תמיד תומכת בבעלה, כשלמונדיאל האחרון היא טסה ובילתה במהלך כל החודש לצד בעלה ולצד נשים אחרון של שחקני נבחרת אנגליה דוגמאת: רבקה ורדי ורובי מאה, שעודדו בכל משחק את נבחרת שלושת האריות. לרוסייה הגיעה האנגליה ביחד עם בנה הבכור בן השש, שלא רצה לפספס את החוויה החד פעמית.

במהלך השהות בגביע העולם, פתחה סוף סוף מיסס ווקר חשבון אינסטגרם שגם בו היא מרימה לבעלה, וגם משתפת תמונות לוהטות במיוחד. עם כל היופי הזה, והגזרה השווה, נספר לכם שגעת השניים מצפים לילד מספר ארבע שבדרך. "אני ממש רוצה בת" סיפרה למגזין OK!. "אני אוהבת את הבנים שלי מאד, אבל אשמח לא להיות המיעוט בבית שלנו" מספרת אשת הכדורגלן היפה.


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hurry up Christmas!

A post shared by Annie Kilner (@annievioletkilner) on

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Everything

A post shared by Annie Kilner (@annievioletkilner) on

מעודדת את בעלה בגביע העולם
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ