תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

רונאלדו תפרגן: ג׳ורג׳ינה רודריגס זוכה בקמפיין

ג'ורג'ינה רודריגס | Instagram
הזוכה המאושרת בשירותיה של ג׳ורג׳ינה רודריגס: חברת alo yoga, מותג אמריקאי מלוב אנג'לס שמתמחה בבגדי יוגה איכותיים ויחודיים
הסופרסטאר של יובנטוס, כריסטיאנו רונאלדו, כל הזמן נמצא בכותרות, לאחרונה לאו דווקא בהקשרים חיוביים. מקצועית ואישית, איפה שלא תסתכלו, תראו את CR7. לא משנה מה הוא עושה, מי שעומדת מאחוריו, מפרגנת ותומכת ללא הרף היא בת הזוג הספרדייה שלו, ג׳ורג׳ינה רודריגס, והנה כעת הגיע תורה. הדוגמנית/רקדנית לשעבר, היא חובבת כושר מושבעת ומרבה לשתף סרטונים שלה מתאמנת בחדר הכושר המפואר בביתם שבטורינו, ויש חברה ענקית שזיהתה את הפוטנציאל הפרסומי והחליטה לשכור את שירותיה של החצי השני של רונאלדו.

חברת alo yoga היא מותג אמריקאי מלוב אנג'לס שמתמחה בבגדי יוגה איכותיים ויחודיים, עם פרופיל אדיר באינסטגרם אחריו עוקבים שמות כמו אנטונלה רוקוזו של מסי, בר רפאלי, אוריאנה סבטיני של פאולו דיבאלה, ברונה מרקוזין וגם כמובן רודריגס עצמה. בחברה האמריקאית החליטו להשתמש בכישוריה של הספרדייה וגייסו אותה לקמפיין לליין החדש שלהם. רודריגס היא רקדנית מקצועית כל חייה, אך כיום עוסקת באימוני כוח, יוגה ופילאטיס.

הדוגמנית מאד התרגשה מהפרויקט החדש ושיתפה את שמונת מיליון העוקבים שלה בפוסט עם תמונה שלה לבושה בבגדי המותג כשהיא עומדת על פוינט שוז, נעלי בלט מקצועיות. ״שמחה ומרגשת לספר לכם שהפכתי לחלק ממשפחת alo yoga. תודה רבה שבחרתם בי ושאתם מאמינים בי״. תמונה שגרפה למעלה ממיליון לייקים וקרוב ל-4000 תגובות. השאלה הבאמת מעניינת היא, כריסטיאנו היקר, אחרי כל התמיכה והאהבה שאתה מקבל מבת הזוג שלך, אפילו בלייק לא יכולת לפרגן?! שלא נדבר על תגובה. פייר, ציפינו להרבה יותר מהפורטוגלי שכנראה עף על עצמו יותר מדי.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ