תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

פעם שלישית מלול: דור מלול אב לבן שלישי

דור מלול עם מאי מלול | Instagram
הפועל חיפה חגגה בשבת על מ.ס אשדוד, אבל החגיגה האמיתית בכרמל הייתה כשדור ומאי מלול הפכו להורים בפעם השלישית! איך קוראים לנסיך החדש? לירון שרון עם הפרטים
נפתח את השבוע הזה ונאחל המון מזל טוב לשחקנה של הפועל חיפה, ולא בגלל הניצחון בשבת 0:3 על מ.ס. אשדוד אלא לכבוד הולדת בנו השלישי של מגן מחזיקת הגביע, דור מלול. השחקן ואשתו מאי, הפכו להורים בפעם השלישית לפני בדיוק שלושה שבועות ב-12 בנובמבר, בלידה שהתרחשה בתל השומר.

הברית התקיימה ביום שבת, שמונה ימים לאחר הלידה בבית הכנסת והמלולים קבעו בהחלטה משותפת של אמא מאי ואבא דור, לקרוא לבנם השלישי, מורי. המתוק הקטן הוא אח לרנה ולרפאל והגנים? טפו טפו! רנה הבכור כבר טעם מאור הזרקורים כשדיגמן בשנה שעברה למותג בגדי ילדים ובקצב הזה, לא מן הנמנע שגם אחיו הצעירים ילכו בעקבותיו. השאלה מי יילך בעקבות הקפטן של הפועל חיפה שהוא במקרה גם האבא?

מאי בת ה-29 מרגישה טוב כמעט חודש אחרי הלידה וכעת תהנה מחופשת הלידה בפעם השלישית בחייה עד שתשוב לעבודתה במשרד הביטחון. הזוג הצעיר ילידי אותו השנתון, הספיקו יפה מאד מאז שהכירו במהלך השירות הצבאי. דור במקור מראשון לציון ואילו מאי מגבעתיים וכיום מתגוררים עם הגברברים הקטנים שלהם בקריית אונו. מזל טוב למשפחת מלול ואל תשכחו, אם תרצו בת בפעם הבאה, תוכלו לפנות לחברו לקבוצה של הקפטן, ניסו קפילוטו, שיודע את הסוד.


משפחת מלול לפני התוספת החדשה, מורי בן השלושה שבועות


מאוהבים עוד מימי הצבא. דור ומאי מלול

אם תרצו בת, זה האיש לדבר איתו. משפחת קפילוטו בהרכב מלא
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ