מי היא גורו הפיטנס האוסטרלית שמעריצה את לברון?

תמי הימברו תמי הימברו | אינסטגרם
כוכבת האינסטגרם וחיית חדרי הכושר שטפה את העיניים בקצת כדורסל איכותי בלוס אנג'לס - בשורה הראשונה מול האגדה לברון ג'יימס. אז מי היא תמי הימברו?
הסיפורים שלנו על עידוד מהקהל של אגדת הכדורסל לברון ג'יימס ממש הפכו למנהג שבועי, ועוד לפני שהספקנו להירגע מהתמונה הפרובוקטיבית מהשבוע שעבר של הדוגמנית/שחקנית אמריקאית אמילי רטאייקאוסקי בחולצת בטן ללא חזייה שהגיעה לראות את הלייקרס נגד מינסוטה בסטאפלס סנטר שבאל איי, והנה אמש (ראשון) זה קרה שוב. הפעם הייתה זאת הבלוגרית האוסטרלית, גורו הפיטנס וחיית חדרי הכושר הלוהטת, תמי הימברו.

בת ה-24 ישבה כמובן כראוי לסלבס בשורה הראשונה במשחק של הלייקרס נגד ההוקס, ושיתפה בחשבון האינסטגרם שלה אחריו עוקבים כמעט 9 מיליון איש סרטון מאחת ההטבעות היפות של מספר 23, ששוב הוביל את קבוצתו לניצחון. כשהיא נמצאת חזק על קו אל איי - אוסטרליה, הדוגמנית השווה הזאת מנהלת תכנית לאורח חיים בריא ותפריט מסודר, אותו רוכשות נשים מכל רחבי העולם תוך כדי שנהנות משלל סרטונים ותמונות שהיא מפרסמת בשוטף ומציגה את הגזרה המושלמת והחטובה שלה לראווה.


לא רק זה, הימברו היא אמא לשניים, והיא תיעדה את ההריון הפוטוגני שלה לאורך כל הדרך. האוסטרלית הייתה מאורסת לאב ילדיה, מדריך הכושר ריס הוקינס, אך השניים נפרדו לפני מספר חודשים ובכך הפכה הימברו לרווקה מבוקשת. לאחר התמונה שפירסמה אמש ביציע של הלייקרס, שלל מעריציה בטוחים כי היא החלה לצאת עם כדורסלן. קלואי קרדשיאן, שמכירה את עולם הכדורסל מקרוב (בת זוגו של טריסטאן תומפסון) מעידה כי תמי הימברו היוותה עבורה השראה בתקופה שהיא עשתה שינוי באורח החיים שלה. מה שבטוח - כל היפות האלו שמרימות ללברון, זוכרת שהוא תפוס?? ואולי היא באמת הגיעה לעודד שחקן אחר... נעדכן בהמשך.


תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ