תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

בחור רומנטי: אינייסטה חושף כיצד התאהב באשתו

אינייסטה | Instagram
הפנומן הספרדי שעבר בקיץ האחרון לוויסל קובה היפנית, סיפר בראיון חושפני על מערכת היחסים עם רעייתו, כיצד התאהב בה ועל סגירת המעגל שלהם ביפן
אנדרס אינייסטה תמיד נחשב לשחקן אשר קנאי מאד לחייו הפרטיים, בעיקר כשמדובר בשיתוף רגשותיו. אבל מאז שהתרחק מהמולדת כדי לשחק בויסל קובה ופיתח געגוע, הדברים קצת השתנו. חסוס קאיג׳ה, עיתונאי ספרדי שנסע כל הדרך ליפן כדי לשוחח עם ״המוח״, שהיה משוחרר מתמיד והתראיין בנוכחות אשתו, אנה אורטיז, סיפר איך הרומנטיקה ביניהם החלה, אז לפני 11 שנים, בשנת 2007.

על פי סיפורו של הקשר המוכשר, באותה תקופה בחייו נהג לבקר באופן קבוע בבר במרכז ברצלונה, שם עינו צדה את אחת המלצריות שהקסימה אותו ביופיה, אנה אשתו זאת הייתה. "השפלתי את המבט שלי וזה היה קטלני מה שהרגשתי באותה שנייה", מספר. ממש אהבה ממבט ראשון. אבל אנדרס של לפני 11 שנים, היה בן 23, ביישן וחסר ביטחון, לא הניח לעצמו להיסחף על ידי הדחפים ולכן לא אמר דבר. באותו הלילה, כבר החל לעשות "עבודת תחקיר רצינית" כדי לכבוש את ליבה של המלצרית היפה ולגרום לה להתאהב בו בחזרה.

הודות לחברו הצליח להשיג ולקבל ממנו את מספר הטלפון שלה וכתב לה הודעה, אם כי לקח לאנה הרבה זמן לענות לו ולהתפנות לחיזוריו היום יומיים כי באותם ימים היא יצאה עם גבר אחר. "היא גרמה לי לסבול כי הוא לא מסרה לי כדור חזרה", התלוצץ אינייסטה וקרץ לאשתו. "כיבדתי את הבחור שיצאתי איתו באותה תקופה, "השיבה אנה. "הלב שלי כבר היה מאוהב, ולה לקח קצת זמן, אבל בסוף הצלחתי לגרום לה להתאהב", הוסיף אינייסטה, ושיתף שהחל לבצע מחוות קטנות כדי להגיע אל לבה, עד שלבסוף הגיע היום שבו הבינה שהיא באמת התאהבה בשחקן הכדורגל.


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Anna (@annaortiz34) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ