תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

החדשה של ניימאר?

החדשה של ניימאר | אינסטגרם
אחרי הפרידה מברונה מרקוזין, כוכב נבחרת ברזיל יצר גל שמועות לאחר שהגיב לג'ובאנה לנסלוטי ושרף את הרשת. לירון שרון עם הפרטים המלאים
נראה שניימאר התגבר על הפרידה שלו מברונה מרקוזין, או לפחות מנסה. כוכב פאריס סן ז'רמן ונבחרת ברזיל, שהה בלונדון בסוף השבוע האחרון בעקבות משחק הידידות של נבחרתו מול אורוגוואי, ולא ממש עניין אותו שהוא יצר סביבו גל שמועות ענק בצרפת ובברזיל על כך שהתחיל במערכת יחסים חדשה עם שחקנית ברזילאית אחרת. כמה מפתיע.

הכל קרה בעקבות תגובה של השחקן על תמונה ששיתפה השחקנית הברזילאית וידידתו הוותיקה, ג'ובאנה לנסלוטי, תמונה מתא טלפון בלונדון בעת ביקורה בעיר. הכוכב הברזילאי הגיב על התמונה וכתב: “את בלונדון, אני גם… עכשיו יבואו כל מספרי הסיפורים והשמועות...”. הברזילאית לא נשארה אדישה והחזירה לו: "לא ידעתי שקנית את אירופה" וצירפה פרצופים צוחקים ולבבות. ניימאר הגיב לה בפרצופים צוחקים ועם כל הצחוק הזה אנחנו מריחים שמשהו עשוי להתפתח בין השניים.

רק נחדד את העובדה שלפחות שבעה מיליון עוקבים של לנסלוטי בת ה-25 ראו את התגובות וההתכתבות בין השניים, ומאד התרגשו נוכח חילופי הדברים ביניהם. מי שעוד לא פספסה את התגובות היא האקסית, ברונה מרקוזין, שנמצאת בימים אלו בליסבון ועוקבת אחרי לנסלוטי בעצמה. הייתכן כי ניימאר פותח את ליבו לשחקנית ברזילאית חדשה?


כזכור, בחודש שעבר נפרד ניימאר ממרקוזין ובתקשורת הברזילאית פורסם כי הסיבה לפרידה היא רומן בין ניימאר לבין לנסלוטי. ימים יגידו האם מדובר בקשר אפלטוני והברזילאי פשוט מתבדח על חשבון התקשורת, או שאולי בעצם מתפתח כאן רומן חדש?


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ