ג'ני בושאר כובשת גם את איי הבתולה

ג'ני בושאר ג'ני בושאר | אינסטגרם
הטניסאית הקנדית שהיא במקרה הספורטאית היפה בעולם המריאה במטוס פרטי לחופשה באי נקר, ומיליוני העוקבים שלה באינסטגרם זכו לשלל תמונות בבגד ים על החוף וגם לקצת סלפי מהקוקפיט
אחרי שבתחילת החודש נבחרה לספורטאית הסקסית בכל הזמנים, במשאל מיוחד שהופק ע"י אינסטגרם העולמי, הטניסאית ג'ני בושאר ממשיכה לסובב ראשים בביקיני. ממש ברגעים אלו, הקנדית בת ה-24 נמצאת באי נקר, הממוקם באיי הבתולה הבריטיים (ליד פורטו ריקו) בביקור שמשלב עבודה וכיף עם החברים. מהרגע שנחתה באי, הטניסאית הצעירה לא משילה מעצמה את בגד הים ובין פריים לפריים היא מוצאת זמן גם לטורנירי כדורעף ודרינקים עם חברים.

בושאר אמנם מדורגת כיום במקום ה-108 בעולם בדירוג ה-WTA, אבל כבר מזמן הפכה לכוכבת ענקית מחוץ למגרשי הטניס. אוטוטו היא חוגגת חשבון אינסטגרם עם 2 מיליון עוקבים, הגיוני מאד בתור טניסאית בלונדינית לוהטת שהצטלמה השנה למגזין ספורטס אילוסטרייטד בביקיני קטן, וכעת היא שוב נקראה לדגמן בבגד ים בהפקה סודית שעוד נשמע עליה בהמשך. כי אם אפשר להביא את הקיץ בשיא החורף עם הקנדית היפה, אז למה לא?


את הדרך לאי החלומי עשתה ג'ני במטוס פרטי, וזכתה בעצמה לשבת בקוקפיט לצד הטייסת כשהיא משתעשעת עם העוקבים שלה בסלפי לידו כתבה: "סלפי בזמן טיסה. מי היה עולה לטיסה שבה אני הטייסת?" לומר את האמת, בין אלפי התגובות הרוב ענה בחיוב. כזכור, בחודש שעבר ביקרה בושאר בישראל כשהיא כרגע מתחזקת את הסטטוס "רווקה" יפה מאד. בעבר סיפרה כי היא לא שוללת אף גבר, ולא היה מפריע לה לצאת עם ספורטאי מפורסם או כל אחד שקשור לתעשיית הבידור. דיוויד בקהאם, ניימאר ורונאלדו הם הכדורגלנים היחידים אחריהם היא עוקבת, ורק אחד מהם רווק. יכול להתאים דווקא ברזיל וקנדה, לא? 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Day 1

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Night 1

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) onתוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ