תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

הסוד הכמוס של אשתו של דני אלבס

ג'ואנה סאנז | מסך
ג'ואנה סאנז חשפה את המתכון לזוגיות מאושרת: "אין מצב שלא תמצאו אותנו צוחקים אחד מהשנייה לפחות פעם ביום". לירון שרון עם הפרטים המלאים על שניים מהאנשים הנוצצים ביותר בפאריס
הסופר מודל מספרד, שהחלה את הקריירה שלה על המסלול של גוצ׳י וג׳ימי צ׳ו, ג׳ואנה סאנז, היא לא אחרת מאשתו של דני אלבס. מסתבר שלפני שהסכימה להחליף איתו נדרים, בת ה-25 גרמה לשחקן לעבוד קשה מאוד ובצדק. לפני שענתה בחיוב להצעת הנישואים של האגדה הברזילאית, הדוגמנית הלוהטת סירבה לו פעמיים כשכרע ברך והציע לה להיות שלו לעולמים! כן כן, רק בפעם השלישית היא נכנעה לקסמיו והסכימה להתחתן.

כיום היא לגמרי מתפקדת כמיסס אלבס במשרה מלאה, השניים מתגוררים בפאריס בשל עבודתו של הבעל, בעוד הדוגמנית עובדת סביב העולם ומתחזקת חשבון אינסטגרם עם למעלה מ-600 אלף עוקבים. ג׳ואנה ואלבס (35) החלו לצאת ב-2015, כאשר חבר משותף שידך ביניהם בעוד הברזילאי שיחק באותה התקופה בברצלונה, והספרדייה שלו חלקה דירה עם אחת מבנות הזוג של חברו לעסקים.

לפני המעבר לפאריס סן ז׳רמן, השניים נישאו בחשאי באיביזה. כנראה שאחרי שלוש הצעות נישואים, שומרים על פרופיל נמוך. לזוג עדיין אין ילדים, אבל ג׳ואנה סיפרה לא מזמן בראיון למגזין ספרדי, כי היא כמו האמא השנייה של שני ילדיו של אלבס מנישואיו הקודמים, דניאל ו-ויקטוריה. הסוד של הזוגיות החזקה שלהם לדבריה, הוא הצחוק. "אין מצב שלא תמצאו אותנו צוחקים אחד מהשנייה לפחות פעם ביום". 
 
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Joana Sanz (@joanasanz) on

View this post on Instagram

A post shared by Joana Sanz (@joanasanz) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ