תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

איזה כדורגלן אנגלי בגד בחברתו ונחשף? ‎

דיאנה אדומאטיס | Instagram
סטיבן טיילור אומנם שיחק שנים בניקאסל ושמר לה אמונים, אבל כשזה מגיע לבת זוג, נראה שלבלם האנגלי שבשיאו אף היה בסגל נבחרת שלושת האריות, נאמנות היא אכן מילה גסה. חברתו דיאנה: "הוא הצליח לשטות בי"
סטיבן טיילור, לא הסולן של להקת אירוסמית' האגדית, אלא בלמה של ולינגטון פיניקס מהליגה הניו זילנדית, שלמעשה לא דרך בפריימרליג בשנתיים האחרונות מאז עזב את המועדון בו גדל וכיכב במשך 13 שנים ניוקאסל יונייטד, מואשם בבגידה, ועוד איזו בגידה. הבלם בן ה-32 שבר את ליבה של חברתו דיאנה אדומאטיס, שגילתה כי החצי השני שלה בוגד בה עם דוגמנית אוסטרלית. איך היא גילתה? זה כבר הסיוט הגדול ביותר של הבלם, חברתו קיבלה הודעות מהדוגמנית שחשפה בפניה הכל.

השחקן שאף נכלל בסגל נבחרת שלושת האריות בעבר, יוצא עם דיאנה שהיא דוגמנית מולדובית בת 22 כבר למעלה מחצי שנה, כשבתחילת חודש אוקטובר האחרון, טיילור הטיס אותה לוולינגטון שבניו זילנד. הוא כתב לה לא מזמן בפוסט באינסטגרם: "חושב עלייך כל הזמן רגליים ארוכות שלי. היפנטת אותי אלייך כמו חתול". הדוגמנית הצעירה הייתה שבורה כאשר פרזנטורית אחרת מאוסטרליה סימסה לה וחשפה בפניה כי בן הזוג שלה קיים איתה לילות שלמים של סקס בפנטהאוז שלו בניו זילנד, ואפילו פירטה לה איפה בדיוק זה היה בבית, במרפסת הקדמית, איפה שדיאנה הצטלמה לא מעט כפי שניתן לראות בחשבון האינסטגרם שלה.

"חבר שלך, סטיבן טיילור, הוא חתיכת חרא ושקרן. הייתי בולינגטון רגע לפני שהגעת בתחילת אוקטובר". בעיתון הסאן הבריטי, ראיינו את זוגתו של טיילור שכבר אפשר לקרוא לה האקסית הטרייה, דיאנה אדומאטיס שאמרה: "הוא הצליח לשטות בי. בטוח שכבר עשה את זה לפני ואני מרגישה מאד פגועה. אמרתי לו שזה נגמר בינינו והוא התחנן שאתן לו הזדמנות שנייה. הוא אמר בואי לניו זילנד ונפתור את זה, טעיתי אני מודה. אבל אני לא רוצה להיות קשורה אליו יותר בשום צורה". ואם זה לא מספיק, בצילומי מסך שחשפה בראיון הטעון הזה, מסתבר שהבוגד לא רק בגד, אלא השתמש בשם החיבה של זוגתו "רגליים ארוכות" גם לדוגמנית האוסטרלית איתה בגד מהצד.


"בוקר טוב רגליים ארוכות. מה גברת טוסיק מושלם עושה כעת? אשמח להרגיש את הגוף הלא אמיתי שלך" שלח סטיבן טיילור ולא העלה על דעתו שההודעה הזאת תגיע בצילום מסך לזוגתו. בין התגובות הסוערות ברשת, נשים רבות עודדו את זוגתו הפגועה.מה יש לבגוד בדבר כזה?!

 
דיאנה, זוגתו של סטיבן טיילור במרפסת המדוברת
 


לקבוצה שלו בפריימרליג היה נאמן 13 שנים. לבת הזוג הרבה פחות
 מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ