טל וליאן בן חיים מרחיבים את המשפחה

טל בן חיים עם ליאן טל בן חיים עם ליאן | צילום: אינסטגרם
בצל השיקום מהפציעה בברכו הימנית, חלוץ ספרטה פראג חשף באינסטגרם ביום שישי האחרון שהמשפחה התרחבה. כל החברים ממכבי תל אביב ומהליגה כבר הגיעו לבקר
רגע לפני הדרבי התל אביבי שיצבע את העיר מחר (שני) באדום וצהוב, אקס מכבי תל אביב, טל בן חיים ואשתו ליאן, הפכו משלושה לארבעה כשצירפו למשפחה בסוף השבוע האחרון את בנם השני שנולד בשעה טובה בבית החולים תל השומר. אחיו הקטן של שון בן ה-3 וחצי נולד בדיוק בעת שהמשפחה שוהה בישראל בחודשים האחרונים, בזמן שחלוצה של ספרטה פראג עובר את השיקום בברכו הימנית במטרה לחזור כמה שיותר מהר אל כר הדשא.

יש לציין כי ההריון של ליאן כלל לא ניכר. בתמונות שפירסמה בחודשים האחרונים אין זכר לבטן והפעם החליטה כנראה לשמור עליו מחוץ לרשתות החברתיות. את השם של המתוק הקטן נדע כמובן רק בסוף השבוע הקרוב, אז יעברו 8 ימים והמשפחה תחליט איך יקראו לשושו 2. את הבשורה המרגשת חשף שחקן הכנף הישראלי בפוסט באינסטגרם רגע לפני כניסת השבת, כאשר הצטלם עם בנו העולל וכתב: ״הודו לשם כי טוב, כי לעולם חסדו! תודה למלכה הגיבורה שלנו, הורים בפעם השנייה״.


כל חבריו ממכבי, ובכלל מהליגה מיהרו לברך ויש גם כאלו שכבר הספיקו להגיע לבקר. בין המבקרים שהגיעו למלונית בשיבא עמוסים כל טוב: דור מיכה, אלי דסה והחבר הקרוב עידן ורד, שהגיע ללא החצי השני, מאי אשתו שהיא אחת החברות הטובות של ליאן. כזכור מאי נמצאת בתאילנד, במסיבת יום הולדתה של עוד חברה טובה של גברת בן חיים, שי זהבי, שלצערה נאלצה לוותר על הנוכחות של ליאן שמה לעשות, בדיוק ילדה את הבן השני שלה. שיהיה במזל ובשעה טובה!


תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ