תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

ניימאר הכריז על האהבה החדשה שלו באינסטגרם!

ניימאר | Instagram
הכוכב הברזילאי של פאריס סן ז'רמן, שרק לפני פחות מארבעה חודשים נפרד מהאקסית שלו ברונה מרקוזין לאחר זוגיות ארוכה, החליט לחשוף את אהבתו לגולשת הסקייטבורד היפיפייה לטיסיה בופוני
האיש והראסטות, ניימאר, החליט סוף סוף לחשוף את אהבתו החדשה, פחות מארבעה חודשים אחרי שנפרד מהאקסית שלו ברונה מרקוזין, איתה יצא במשך כמעט שש שנים. לאחר שמועות על מערכות יחסים חדשות, הברזילאי הכריז בחשבון האינסטגרם שלו אחריו עוקבים "רק" 109 מיליון איש, על אהבתו לגולשת הסקייטבורד, לטיסיה בופוני, אחת הספורטאיות הלוהטות והידועות ביותר על כדור הארץ, אשר עד היום הייתה אחת הידידות של שחקן פ.ס.ז'. והנה מסתבר שהתפתח בין השניים קשר רומנטי.

"ברכותי אהובתי", כתב ניימאר בסטורי שלו באינסטגרם, שבו הוא פרסם תמונה של בופוני המחזיקה גביע שקטפה באליפות העולם של סקייט סטריט, תואר שהשיגה לאחר השתתפותה בתחרות שהתקיימה בריו דה ז'ניירו וזכתה במקום במקום השני. הברזילאי המשיך וכתב לה: "פאקינג גאה בך" והגולשת הבלונדינית לא היססה להגיב בחזרה כששיתפה את הסטורי של החבר החדש שלה והוסיפה: "אני אוהבת אותך". הזוג הצעיר חגג יחד את בואה של 2019 בארץ מולדתם, ברזיל. אז לא היה חשד על היחסים שלהם מכיוון שהיו יחד עם חברים נוספים כשבילו בחופים של בארה גרנדה.

חבריו הטובים של ניימאר, ארתור מלו, הגולש גבריאל מדינה וגולש העפיפונים, בראונה קאג'יה, היו גם הם חלק מהחגיגות, ולכן לא עלה חשד על מערכת יחסים חדשה, עד שהחליט להכריז עליה בעצמו. כנראה שהכוכב שלא היה יכול להתאפק יותר. הגולשת הברזילאית התראיינה בקיץ האחרון ל AS ACTION וחשפה כי הכדורגל היה תמיד חלק חשוב מאוד בחייה וכילדה גם הייתה משחקת.


היפיפייה בת ה-25 מתגוררת בקליפורניה כבר שנים, שם היא מקדישה את רוב זמנה בגוף ובנשמה בעיקר בגלישה על סקייטבורד, תחום שהפך אותה לאחת הספורטאיות הגדולות והמפורסמות ביותר בארצה. עכשיו, בופוני תצטרך ללמוד להתמודד עם הפרסום המטורף שמגיע עם הטייטל החצי השני של השחקן הברזילאי הגדול ביותר כיום.החדשה של ניימאר. (instagram)

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lake Havasu

A post shared by Leticia Bufoni (@leticiabufoni) on

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Leticia Bufoni (@leticiabufoni) on

עם האקסית המיתולוגית ברונה מרקוזין, שכבר שייכת להיסטוריה. (instagram) 

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ