תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

שמח בבית"ר ירושלים: בוזגלו חוגג 31, לערן לוי נולד בן!

בית"ר ירושלים - קריית שמונה 0:0
נכון שהצהובים שחורים לא ניצחו את שלושת המשחקים האחרונים בליגה, אבל יש יותר מסיבה למסיבה בבירה: בזמן שקשר אחד חגג יום הולדת עם כל החברים, השני הפך לאבא לראשונה! המדור מתרגש ומברך את הבית"רים
בית"ר ירושלים מכוונת גבוה, אבל אחרי שלוש תוצאות תיקו רצופות ובסך הכל חמישה משחקים ללא ניצחון בשבעת משחקי הליגה האחרונים, ניר קלינגר ושחקניו רוצים להתחיל לנצח. אחד הדברים שבטוח יעזרו לדבר הזה לקרות זו האחדות והאווירה הטובה שיש בין השחקנים.

תשאלו את מאור בוזגלו, שחגג אמש (שני) 31 וכל החברים הטובים מהקבוצה הגיעו להרים לו. MB11 פתח את היום המיוחד שלו בשנה לצד המשפחה, בביתו שבראשון לציון, שם דאגה החצי השני שלו, מירן, לשלל הפתעות שוות. כל הבית התמלא בבלונים ממותגים לכבודו של הקשר, עוגת ראווה מטורפת הוכנה וכמובן שהילדים המתוקים עשו לאבא שמח בלב עם שירי יום הולדת.

צמוד למירן ולגיסיו, הגיע מאור לחגוג על רוף טופ תל אביבי עם חבריו לקבוצה, עידן ורד, טל כחילה, איתמר ניצן, יאקוב סילבסטר, לירוי צעירי, מיקי סירושטיין, אור אינברום ועוד. חבר אחר לקבוצה, ערן לוי, לא הגיע בעקבות סיבה משמחת במיוחד - אמנם הקשר ההתקפי צפוי לעזוב בקרוב את בית"ר ירושלים, אבל אתמול הוא שינה סטטוס והפך בגיל 33, ביום הולדתו של בוזגלו, לאבא לראשונה!
האב המאושר שיתף בחשבון האינסטגרם שלו תמונה מצונזרת עם בנו הקטן, וכתב: ״הודו לה׳ כי טוב, כי לעולם חסדו. תודה לבורא עולם על נסיך קטן ותודה לאישה החזקה שלי״. כמובן שהוא מתייחס לזוגתו, לירון כחלון, שהציגה הריון מהמם בחודשים האחרונים וחיכתה בהתרגשות שיא לצידו של לוי לבייבי הקטן שלהם. הלידה התרחשה בבית החולים הלל יפה, שקרוב לביתם של הזוג שהפך בן רגע לשלישייה. ילדים זה ברכה וכעת כשברור לכולם שלוי, שלא מוצא את מקומו בבית"ר, לא יישאר בטדי ויצטרך לקבל החלטה ביחד עם משפחתו באיזו קבוצה ירצה להמשיך את העונה, יעשה את זה עם חיוך מאוזן לאוזן - כי איך אפשר שלא? המדור מאחל לערן ולירון מיליון מזל טוב לרגל הולדת בנם הבכור, ולמאור בוזגלו מזל טוב לכבוד יום הולדתו ה-31.כל החברים הגיעו לחגוג 31 למאור בוזגלו! (אינסטגרם)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ