תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

הבייבי החדש של טל בן חיים!

טל בן חיים טל בן חיים | אינסטגרם
לפני פחות משבועיים סיפרנו לכם שמשפחת בן חיים גדלה משלושה לארבעה כאשר ריף הצטרף, והאב הצעיר החליט לקעקע על זרועו את שמו של בנו הקטן עם תוספת כוכב מעליו
לפני פחות משבועיים סיפרנו לכם שחלוצה של ספארטה פראג, טל בן חיים, אקס מכבי תל אביב, ואשתו ליאן, הפכו משלושה לארבעה כשצירפו למשפחה את בנם השני שנולד בשעה טובה בבית החולים תל השומר. אחיו הקטן של שון בן השלוש וחצי נולד בדיוק בזמן שהמשפחה שוהה בישראל בחודשים האחרונים, כאשר בן חיים עובר את השיקום בברכו הימנית במטרה לחזור כמה שיותר מהר אל כר הדשא. מאז, הספיקה המשפחה ההרצליינית, לערוך את טקס הברית וכמובן לבחור שם לעולל.

נעים להכיר, ריף בן חיים, זהו השם של בנם השני של טל וליאן, קצר קולע ובינלאומי, בדיוק כמו שמו של שושו, אחיו הגדול. כדי להנציח את המאורע קעקע אבא טל את שמו של בנו הקטן על זרועו בתוספת כוכב קטן מעליו. תוספת לקעקוע של שון, לקעקוע המשותף עם אשתו של מלך ומלכה וליתר הקעקועים. בזמן שאנחנו מתפארים מהבייבי החדש של משפחת בן חיים, רק נזכיר שהיו עוד תינוקות חדשים שהגיחו לעולמינו מאז התוספת של הליגיונר בחייו. ערן לוי וזוגתו לירון כחלון הפכו להורים מספר ימים ספורים אחרי טל וליאן, אצלם זה בנם הבכור ששמו עדיין לא ידוע, נחכה לברית אבל אבא ערן מציג אבהות למופת כפי שניתן לראות בתמונות.

חוץ מהם מעבר לים, איסקו ושרה סלאמו שלו מצפים לבן ראשון ואילו כוכבה של ריאל מדריד, מרסלו ואשתו קלריס אלבס, הפכו אחרי שני בנים להורים לבת ראשונה. גאיה, הם קראו לה והיא נולדה לפני שלושה ימים ואמא שלה כבר חזרה ללבוש סקיני ג׳ינס. ממש מחדל!ויקרא שמו בישראל: ריף בן חיים. (צילום: אינסטגרם)


גם מרסלו הפך לאב שוב
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ