לאיזה ענף שייכת הספורטאית הסקסית בעולם?

לאיזה ענף שייכת הספורטאית הסקסית בעולם? שאנון אירקה | Instagram
דוגמנית הנשק שאנון אירקה, היא ילדה טובה ממינסוטה ששירתה בחיל הנחתים היוקרתי של ארה"ב וכיום היא דוגמנית הנשק השווה מכולם: "השירות הצבאי שלי נתן לי סיבה להתעורר, לעשות מאמץ ולהגדיר מטרות"
טרנד דוגמניות הנשק כבש את ארצנו מהיום בו אורין ג׳ולי נכנסה לחיינו בסערה והכירה לנו ענף ספורט שהתפתח מאוד בשנים האחרונות. כפי שג׳ולי סיפרה למדור בזמנו, בארצות הברית התחום הזה הרבה יותר מפותח. כל כך מפותח, שהספורטאית שנבחרה לסקסית בעולם, מגיעה גם היא מהתחום. תשכחו מאנה קורניקובה, ג׳ני בושאר ושאר הטניסאיות השוות שעד היום חשבנו שהן הייצוג היפה ביותר בספורט הנשי, הגיע הזמן להכיר את הפצצה האמריקאית, שאנון אירקה.

בת ה-29 היא ילדה טובה ממינסוטה, אשר הצטרפה לחיל הנחתים של ארה"ב לפני עשור ולמרות שהפסיקה את שירותה הפעיל ב-2012 כדי להתמקד בתשוקה השנייה שלה שזה לדגמן בכלל, היפיפייה הבלונדינית נותנת את הקרדיט לחוויה הצבאית שלה שבזכותה קיבלה את הכיוון המקצועי בחייה. "השירות הצבאי שלי נתן לי סיבה להתעורר, לעשות מאמץ ולהגדיר מטרות", סיפרה בראיון לתקשורת האמריקאית. עם זאת, באתגר הגדול שעמדה בפניה היא נאלצה להתמודד עם הקושי ואי השוויון: "כאישה בחיל הנחתים, את צריכה לעבוד קשה פי מיליון מגבר כדי להרגיש שאת שווה".


כיום הבלונדה לא רק מדגמנת נשק, אלא מוצרי ספורט, הלבשה תחתונה ושאר מוצרים, כשמעל הכל היא הפכה את התחביב שלה כילדה למקצוע, אירקה מאלפת סוסים מקצועית. בזכות כל הכישורים הללו פלוס המראה שלה היא זכתה לככב על שער המגזין הנחשק "MAXIM", שגם הכתיר אותה לספורטאית הסקסית בעולם וגרם לה לפופולריות מטורפת ברשת החברתית. "מאז שעזבתי את חיל הנחתים, בשגרה היום יומית שלי אני או מחזיקה נשק כחלק מסט הצילומים, או נמצאת עם הסוסים שלי". לא להאמין שהבחורה הלוהטת הזאת רווקה.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ