האישה הכי חזקה בכדורגל העולמי מגשימה חלומות‎

האישה הכי חזקה בכדורגל העולמי מגשימה חלומות‎ כריסטיאנו רונאלדו, לוקה מודריץ' וליאו מסי | Instagram
וונדה נארה איקרדי, ששיגעה את עולם הספורט כשהעדיפה את חלוץ אינטר על פני חברו הטוב מקסי לופס, ארגנה מסיבה מהסרטים לכבוד יום ההולדת מס' 10 של בנה ולנטינו, שקיבל ברכות מהכוכבים
האישה הכי חזקה בכדורגל העולמי וונדה נארה איקרדי, שהסעירה את עולם הספורט כשעזבה את מקסי לופס ובחרה בחברו הטוב מאורו איקרדי, וכיום היא לא רק אשתו אלא גם הסוכנת שלו, השקיעה כמו שרק היא יודעת לכבוד יום הולדתו ה-10 של ולנטינו הבן שלה ושל הגרוש והגשימה לו חלום ענק. לכבוד החלפת הקידומת של בנה הבכור, איגדה וונדה את כל כוכבי הכדורגל העולמי מההווה ומהעבר. שמות כמו: כריסטיאנו רונאלדו, ליאו מסי, לוקה מודריץ', פאולו דיבאלה, סמואל אטו, חבייר זנטי, בעלה ועוד, שיאחלו יום הולדת שמח לולנטינו שלה בברכות מצולמות ששודרו בחגיגה נוצצת במיוחד.

כמעט כל ילד בן 10 היה חולם לקבל ברכה מצולמת מהכוכבים האהובים עליו בעולם, אבל רק אחד זכה לקבל מתנה שכזאת בזכות האמא התותחית שלו. עם חגיגת יום הולדת מטורפת, כולה בצבעים של אינטר, עם פינוקים וקישוטים מוגזמים, הקרין הזוג איקרדי את ההפתעה המצולמת לילד היום הולדת וחבריו. "שלום ולנטינו, שולח לך חיבוק גדול, יום הולדת שמח, תהיה מאושר ובריא חבר", שלח לו כריסטיאנו רונאלדו דרך מכשיר הנייד הפרטי שלו.


גם הפרעוש מיהר לברך ועשה זאת מביתו שבברצלונה, כך גם יתר הכוכבים שגרמו לבן של וונדה שהוא למעשה גם בנו החורג של איקרדי, להיות הילד המאושר בעולם. אז אם תרצו לארגן מסיבת יום הולדת מעוצבת ומפונפנת ברמה הכי גבוהה שיש, עם קשר חזק לכוכבים הכי גדולים בכדורגל העולמי, אתם כבר יודעים למי לפנות.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ