צפו: מאור בוזגלו גונב את ההצגה על הקרח

צפו: מאור בוזגלו גונב את ההצגה על הקרח מאור בוזגלו | ערן לוף
רגע אחרי שחגג את יום הולדתו ה-31 ואחרי הניצחון הגדול של בית״ר , הקשר שנבחר להיות השגריר של TEAMSPORT מככב בפרסומת חדשה ועושה את מה שהוא עושה הכי טוב על הדשא, רק על הקרח
רגע אחרי שחגג את יום הולדתו ה-31 ואחרי הניצחון הגדול של בית״ר בשבת האחרונה, מאור בוזגלו לא נח לשנייה וכעת מככב בפרסומת חדשה ל״פומה״. כזכור, הבועט נבחר להיות השגריר של TEAMSPORT, קטגוריית הכדורגל של פומה בישראל בחודש מארס בשנה שעברה וכעת הפרסומת בכיכובו משודרת נון סטופ בהפסקות הפרסומות בטלוויזיה וברשתות החברתיות. בפרסומת החדשה משתתפים עוד שמות מוכרים של כוכבי רשת ודוגמניות דוגמת עדן סבן ואורין ג׳ולי, אבל גולת הכותרת היא ללא ספק בוזגלו מחליק על הקרח.

ולא סתם, הקשר המוכשר מקפיץ את הכדור ומפגין להטוטים עם המחליקיים ואפילו בועט לשער בעוד כל אלו שמסביבו עושים פוזות למצלמה ורוקדים, בוזגלו עושה מה שהוא יודע הכי טוב על כר הדשא, פשוט על הקרח. הפרסומת צולמה בהיכל הקרח בחולון ומביאה קונספט חדש, צעיר והכי מרענן שיש. הכדורגלן הכי מפורסם במדינה שעבר את 200 אלף העוקבים כבר מזמן, כעת משמש פרזנטור גם של פומה, לי קופר ואוטוטו יצלם את הקמפיין המשותף לצידה של החצי השני והיפה שלו, אשתו מירן בוזגלו. השניים עתידים להצטלם בחודש הבא לקמפיין של קניון ״הדר״ הירושלמי ולכבוש את הבירה בשלטי חוצות.


עד שזה יקרה, העונה השלישית של ״הבוזגלוס״ ממשיכה להצטלם, כאשר יעקב וחני, רביעיית האחים ונשותיהם כובשים באופן סיסטמטי את עולם הבידור הישראלי, כי כבר מזמן הם הרבה מעבר למשפחה הכי מפורסמת בכדורגל שלנו, ככה שיש הרבה למה לצפות. 

 
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ