תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

מה עושה ניימאר בזמן הפציעה שלו?

ניימאר ואמא שלו | Instagram
לאחר שנפצע במסגרת המשחק בגביע הצרפתי נגד שטרסבורג וגילה כי הוא צפוי לחזור לכשירות רק בעוד שלושה חודשים, הכוכב הברזילאי טס למולדתו כדי להיות קרוב לחברים, למשפחה ולצמודה שלו
בשבוע שעבר פאריס סן ז'רמן גברה 0:2 על שטרסבורג בגביע הצרפתי, במשחק שבמהלכו נפצע הכוכב הגדול שלה ניימאר בכף רגלו ונטש בדמעות את כר הדשא. מדובר על פציעה באותו מקום בו נפגע בעונה שעברה. אמש (שני) הסתבר כי "ניי" סובל משבר בעצם המסרק ברגלו וייעדר כשלושה חודשים, כשעדיין לא ברור אם ינותח או ייתן לזמן לעשות את שלו. בזמן שהוא ממתין, הברזילאי לא לוקח קשה את הפציעות ומבין שזה חלק מהכדורגל ולכן טס בהזדמנות הראשונה שהייתה לו לברזיל, להיות קרוב לחברים, למשפחה וכמובן לאהבה החדשה בחייו, גולשת הסקייטבורד, לטיסיה בופוני.

מה שעוד עשוי לשמח את השחקן היא העובדה כי אמנם יצטרך להמתין מספר חודשים עד שישוב לשרוף את כר הדשא, אבל יוכל לקחת חלק ביום ההולדת של אחותו הקטנה רפאלה. כבר שנים שהברזילאי הפך את יום ההולדת שלה שחל ב-11 במרץ לאירוע מיוחד. אחותו זוכה להפקה שנתית נוצצת באירוע מגה תקשורתי. ניימאר עשה הכל על מנת להשתתף באירוע המיוחד שלה בארבע השנים האחרונות למרות שהתאריך נופל תמיד בשיא של העונה, אבל הפקה מושקעת כמו חגיגת יום הולדתה ה-23 של רפאלה שמתקיימת מידי שנה בארץ מולדתם, הוא לא יחמיץ השנה ועכשיו זה בטוח.

ב-2015 ו-2016, ברצלונה נתנה לו אישור לנסוע לברזיל, ובשנה שעברה הברזילאי הצליח שוב לקחת חלק בחגיגה כיוון שבדיוק החלים בביתו שבברזיל מאותה הפציעה שהוא כאמור סובל ממנה גם עכשיו. השנה הכל מצביע על כך שהסיפור הזה יחזור על עצמו שוב, והוא יוכל ללוות את אחותו בחגיגת יום הולדתה. לעת עתה נצטרך לחכות כדי לראות איך הוא מחלים מפציעתו ואם זה קורה או לא בחדר הניתוח, אבל מה שבטוח הוא שניימאר ישמח גם להיות קרוב לגולשת הפרטית שלו שמתגוררת בברזיל ותקבל בחודשים הקרובים את הגבר שלה קרוב מתמיד. שתי הנשים בחייו חברתו ואחותו מאושרות. גם אמא שלו שמחה עד הגג והוא כבר הספיק לשתף תמונה איתה בסטורי שלו ויותר מהכל, חבריו מהבית גם הם יוכלו להנות מהנוכחות של חברם המפורסם בשולחן הפוקר המסורתי, הבילוי האהוב על ניימאר ופמלייתו.
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tua palavra trouxe salvação, o discernimento
Imunidade para o meu coração
 Ela me leva a outra dimensão
Pra combater o mal nas regiões celestiais
Por isso lutei até transpirar
 Na guerra sem carne, sem sangue a derramar
Guardei os meus pé, o meu coração Com a mente protegida estou
Segurando a espada na mão
 Minha fé depositei no Senhor
Na batalha, eu ganhei proteção
Com a mente protegida estou
Segurando a espada na mão
 Meu currículo é de campeão Rei dos reis, na palavra estou de pé
Inabalável é minha fé
No dia mal, Senhor, te adorei
Te busquei quando li Efésios 6
Tua armadura usei
E com muita precisão me defendi e ataquei! Eu te amo! ❤️

A post shared by Rafaela (@rafaella) on 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☀️

A post shared by Rafaela (@rafaella) onמעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ