תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

אחרי 18 שנות זוגיות, רפאל נדאל שלף טבעת

רפאל נדאל | מסך
אחרי ההפסד הצורם לג'וקוביץ' בגמר אליפות אוסטרליה, הספרדי ביקש את ידה של מרי פרלו: "אני מתכנן ומקווה להקים משפחה". לירון שרון עם הפרטים
אחד הזוגות היציבים ביותר בעולם הספורט הם רפאל נדאל ובת זוגו מרי פרלו "סיסקה", חברתו מגיל 14, שסוף סוף זכתה לטבעת המיוחלת! לא ברור איך נתנה לגבר שלה לחכות כל כך הרבה שנים, אבל השור ממיורקה כרע ברך וביקש את ידה של היפה שלו אחרי 18 שנים שהם צמודים זה לזו! נדאל סיפר: “אני מתכנן ומקווה להקים משפחה. אני אוהב ילדים ורוצה שהם יעשו מה שהם אוהבים".

רק בתחילת השבוע אחד הטניסאים הגדולים בהיסטוריה חווה אכזבה כשהפסיד לנובאק ג’וקוביץ’ בגמר אליפות אוסטרליה, אבל ללא ספק יש לו סיבה מצוינת לחייך. השור ממיורקה, שהציג באוסטרליה טניס משובח, יתחתן עוד השנה עם מרי שלו כאשר החתונה צפויה להיערך בעיר הולדתם של השניים. עוד סיפר נדאל בראיון כי הצעת הנישואין התקיימה כבר בחודש מאי האחרון, כך שהצליחו לשמור על האירוסין בסוד עד לראיון הזה לאחר שהרגישו בשלים לחלוק את הבשורה המשמחת עם העולם.

עולם הטניס כולו נרגש ושמח עבור הטניסאי הספרדי האהוב, שאמנם צמוד לאישה אחת כל חייו אבל ללא ספק מושא הערצתן של נשים רבות. חשבון האינסטגרם שלו התפוצץ היום (רביעי) בפוסטים ממעריצות רבות שכואבות את העובדה שהוא לא כבר לא רווק. שור ממיורקה הוא גבר של אישה אחת, הבנתן? 


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ