שוקינג: שיר אלמליח חושפת את הבויפרנד החדש!

שוקינג: שיר אלמליח חושפת את הבויפרנד החדש! שיר אלמליח | רפי דלויה
הדוגמנית הישראלית הבינלאומית חשפה את החבר החדש שלה מייקל זנזורי ותייגה אותו כשהיא מחייכת במהלך חופשה רומנטית של הזוג ברומא
רגע לפני שהפרסומת של "הד אנד שולדרס", שעושה כבוד לאלי אוחנה יוצאת בכיכובה, הגרושה של אלרואי כהן וזו שהכי חסרה לנו תחת הטייטל "אשת כדורגלן", שיר אלמליח, החליטה שחצי שנה הספיקה לה כדי לחשוף את הצמוד החדש שלה. בניגוד למערכות היחסים הקודמות שלה, אז חשפה את חייה האישיים ברשתות החברתיות בין היתר עם האקס האחרון שלה, צלם האופנה האיטלקי ג'וזף קארדו, הפעם החליטה הדוגמנית הבינלאומית לשמור על דיסקרטיות רחוק מעיניי המצלמות, עד לפני שעות אחדות, אז החליטה לשתף תמונה ראשונה עם מייקל זנזורי החבר שלה.

כן כן, אלמליח החליטה להפסיק להתחבא ופרסמה לראשונה תמונה שלה עם החצי השני שלה מחופשה ברומא, שם מתגורר הגברבר החדש בחייה. אין ספק שזנזורי בן ה-34 עושה טוב לאלמליח בת ה-29, כי לא רק שהיא העלתה תמונה איתו והוסיפה תיוג, היא אפילו מחייכת! דבר שלא קורה הרבה בתמונות בהן היא מתועדת. שיר בדרך כלל מעדיפה את הלוק הרציני. למי שלא שמע על זנזורי נספר כי מדובר באיש נדל"ן המתגורר ברומא, שם היפיפייה שלנו ביקרה לא מעט בשנתיים האחרונות, בשל הזוגיות עם האקס האיטלקי כאמור, ג׳וזף קארדו. השניים הכירו דרך חבר משותף ונחזיק אצבעות שהפעם זה ייגמר בייבוא לארץ הקודש.


התגובות לתמונה היו כולן מפרגנות ולמעלה מ-400 אלף איש העוקבים אחרי הדוגמנית שמחו בשבילה מאוד. במהלך הצילומים לפרסומת החדשה בכיכובה של "הד אנד שולדרס", סיפרה אלמליח על החבר החדש, ועל החופשה הנוכחית שלהם ברומא. השניים מנהלים זוגיות איטלקית-ישראלית כבר קרוב לחצי שנה, ולדבריה של שיר היא לא חיפשה להיכנס לזוגיות, היה לה טוב לבד וזה פשוט קרה. לאחרונה הגיעו הוריו לביקור בישראל והזוג הצעיר נפגש איתם לארוחת ערב כשהחיבור היה טבעי. מברוק לדוגמנית ולבן הזוג, אנחנו ממליצים על שיעורי עברית-איטלקית פרטיים אותם יוכלו לספק בקלילות אחד לשנייה.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ