תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

"אנחנו לא מאורסים": חברתו של רונאלדו שמה קץ לשמועות!

רונאלדו וזוגתו | אינסטגרם
חברתו של כוכב יובנטוס פותחת את הלב ומספרת על הרצון שלה להפוך לאשתו בעתיד, אבל... הם בכלל לא התארסו!!
תדהמה הכתה את התקשורת העולמית כאשר אמש (רביעי) התראיינה זוגתו של כריסטיאנו רונאלדו בשנתיים האחרונות, ג׳ורג׳ינה רודריגס, ושמה קץ לשמועות כי הזוג מאורס ועתיד להתחתן בסוף העונה הנוכחית. הדוגמנית הספרדייה העניקה ראיון למגזין Hola!, וחשפה כי בן זוגה הפורטוגלי, טרם ביקש את ידה. ידיעה שהשאירה מיליונים בהלם טוטאלי, אחרי הפרסומים מחודש נובמבר האחרון כי cr7 כרע ברך בעת חופשה משותפת של השניים בלונדון במסעדת יוקרה - לא היה ולא נברא.

לפני יומיים חגג רונאלדו את יום הולדתו ה-34 בחיק זוגתו וילדיו, ככה שלמרות שהזוג המפורסם עדיין לא התארס, הספרדייה הודתה: "כל זוג רוצה להתחתן, ואני מאוד רוצה באופן אישי. נכון לעכשיו יש לנו סדר עדיפויות והמון התחייבויות, ולמרות זאת, בעתיד זה יהיה נפלא להיות אשתו של כריסטיאנו". רק בשבוע שעבר סיפרנו לכם כי אביה של ג׳ורג׳ינה (25) הלך לעולמו אחרי מאבק במחלה והיא שיתפה במהלך הראיון כי החצי השני שלה עמד לצידה ותמך בה במהלך החוויה הקשה שעברה עליה. "בן הזוג שלי נמצא לצידי כל הזמן ועזר לי לעבור את העצב הזה ואני מנסה להיות חזקה בשבילו ובשביל הילדים שלנו. הם האושר של חיי".

אמנם היא נולדה בספרד, אך אביה של הדוגמנית הוא יליד ארגנטינה שהיגר לספרד ושם ישב 11 שנים בכלא על שתי הרשעות של עבירות חמורות בשימוש וסחר בסמים, אך כמובן שהיא לא התייחסה לכך בראיון. מה שכן היא סיפרה, שהוא היה האדם בעל הלב הגדול בעולם, ושהוא מעולם לא פגש את כריסטיאנו וגם לא את נכדתו, ביתם בת השנה וקצת, אלנה מרטינה.


מסתבר שאביה היה בעצמו שחקן כדורגל בצעירותו, והצטער מאד שלא יצא לו לפגוש את האליל שלו, כריסטיאנו רונאלדו. עם כל העצב הזה, ואחרי שציפינו לחתונה מהסרטים, לא טיימינג טוב לטבעת רונאלדו? עד אז, נצטרך להסתפק בחתונת הענק של סרחיו ראמוס ופילאר רוביו.


 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ