הכירו את הפצצה החדשה של הפרמיירליג

הכירו את הפצצה החדשה של הפרמיירליג נדיה אבילס | Instagram
בזמן שדניס סוארס מנסה להתניע מחדש את הקריירה בארסנל, מי שתופסת את תשומת הלב היא חברתו הדוגמנית נדיה אבילס, שגם מיודדת עם קורל סימנוביץ'. עצה שלנו, שימו עליה עין
הרכש האחרון של ארסנל, דניס סוארס, ינסה לעשות הכל על מנת לממש סוף סוף את הפוטנציאל שלו על כר הדשא בלונדון. מי שללא ספק תעזור לו במשימה היא החצי היפה שלו, הדוגמנית נדיה אבילס, שעשתה איתו את המעבר ממולדתם ספרד לאנגליה. מי שזכה בעבר להשוואות לאנדרס אינייסטה, יכול לשמוח מהעובדה שזוגתו בשמונת החודשים האחרונים תמשיך לתחזק קריירה בעולם הדוגמנות תוך כדי המעבר של הזוג לבירת אנגליה, שם כבר החלה בחיפושים לסוכנות בית חדשה.

אבילס בת ה-21 הכירה את הקשר לאחר שנפרד מזוגתו האחרונה סנדרה מונטוטו, איתה יצא כשלוש שנים ואמרה לא פעם כי לונדון היא העיר השנייה האהובה עליה בעולם, אחרי ברצלונה כמובן. לפי דיווחים בתקשורת האנגלית, היא הייתה אחד הגורמים למעבר לממלכה, כאשר דחפה את הכדורגלן בן ה-25 שלה ״להתקדם בקריירה ולחשוב קדימה״, והיא כבר הספיקה לקבל אלפי תגובות אוהדות מאוהדי ארסנל, שנשבו בקסמה בשבוע וחצי שהיא נמצאת לצידו של סוארס. השמועות מספרות כי סוארס הוא לא הכדורגלן הראשון איתו יצאה הדוגמנית ששמה נקשר בעבר עם בנו של זינדין זידאן, אנזו.


למרות חוסר הדקות של הקשר במדיה של ברצלונה, הספרדייה היפייפיה הפכה להיות פנים מאד מוכרות באיצטדיון הקאמפ נואו, ומסתבר שהיא גם מיודדת עם קורל סימנוביץ׳ שלנו, אשתו של סרג׳י רוברטו. רק לפני שעה קלה שיתפה בחשבון האינסטגרם שלה, אחריו עוקבים למעלה מ-150 אלף אנשים (ביניהם קורל, סרג׳י ו-וובה בראון) תמונה שלה עם החצי השני שלה על רקע לונדון וכתבה: ״לחיינו ולחיי הדרך החדשה שלנו״. עם איך שהספרדייה נראית בבגד ים ובכלל, נראה לנו שהדרך שלה להשיג את הטייטל ״דוגמנית על״, בטוחה בהחלט. עצה שלנו, שימו עליה עין.

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Porque sí

A post shared by N A D I A A V I L É S (@nadiavilesgarcia) on

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ