ממה מפחד גארת' בייל?

ממה מפחד גארת' בייל? גארת' בייל | Gettyimages
הקיצוני של ריאל מדריד החליט להעביר את חתונתו לאי פרטי ושכר מאבטחים חמושים בעקבות איומים על חייו. הקשר הוולשי ואמה רייס ג'ונס יתחתנו בקיץ באי טגומאגו, שם לפני שנתיים הוא הציע לה נישואים
כוכב ריאל מדריד גארת' בייל, החליט להעביר את חתונתו לאי פרטי ושכר מאבטחים חמושים בעקבות איומים על חייו. הוולשי בן ה-29, יינשא לאמה רייס ג'ונס בקיץ הקרוב בטגומאגו, שם גם הציע לה להיות שלו לעולמים לפני כשנתיים. השניים היו אמורים במקור בכלל להתחתן בשנה שעברה בטירה מפוארת בטוסקנה, אבל  הקשר הקיצוני קיבל הנחייה שכדאי לו ללכת על אירוע בעל אבטחה ברמה הגבוהה ביותר, אחרי שקיבל איומים על חייו בעקבות מזוודה שנעלמה ובה 750 אלף יורו שהגיעו מעסקת סמים. 

מקור המקרוב לזוג סיפר לעיתון ה"סאן" הבריטי כי בייל גייס חיילי SAS לשעבר על מנת לאבטח את האי כולו, ועל כך ישלמו 500 יורו לשעה על מנת שאורחים לא רצויים לא יוכלו להיכנס בשום מחיר. רק 150 אורחים ביניהם לא מעט כוכבי כדורגל, יגיעו בצהרי יום החתונה מהאי הספרדי הסמוך איביזה. בייל וארוסתו, הם כבר הורים לשלושה ילדים והם מתכננים יום חתונה נוסף למחרת בקרדיף, לטובת אלו שלא יוכלו להגיע לטגומאגו. מסתבר שכסף כן קונה הכל, אבל היי, לא ידעת בייל שאנחנו הישראלים מומחים מספר 1 באבטחה?!


הקיץ הקרוב הולך להיות עמוס בחתונות ואחרי תקופת אירוסין סופר ארוכה הגיע סוף סוף הזמן של בייל ואמה שלו. מה הקשר של הבועט לאיומים ולסמים? עוד בשנה שעברה ארוסתו של בייל כבר הודיעה כי היא אסרה על שורה של קרובי משפחה להגיע לחתונתם המיועדת בעקבות בני דודים שלה שהסתבכו בפרשיות סמים ושאבו לכך את כל המשפחה. בת דודתה, דוגמנית עירום בשם אפיפני דרינג, נעלמה ואיתה מזוודה מלאה בכסף וסמים. כל זה קרה בעת ששהתה בבית הסבא של ארוסתו של בייל וגרמה לכאוס מוחלט במשפחה. מאז אמה הטילה וטו על כל הצד הזה, כולל הדודים ושאר הבני דודים, שלא יזכו לראות את השניים מחליפים נדרים. 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Smiles

A post shared by Fan Page (@emmarhysjones_fanpage) on


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

‍♀️

A post shared by Fan Page (@emmarhysjones_fanpage) on

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • טרה פנה
    0
    סנטה קולומה
    0
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ