פלייאוף עליון: חמש התמונות הלוהטות ביותר של נטע אלחמיסטר‎

פלייאוף עליון: חמש התמונות הלוהטות ביותר של נטע אלחמיסטר‎ נטע אלחמיסטר | Instagram
קצת לפני שהדוגמנית תופיע בקליפ של מאלומה ותכבוש שוב את שבוע האופנה עם מותג בגדי הים שלה, עצרנו כדי להיזכר איך בעצם הכל התחיל. במרפסת של ההורים ובחוף הים בראשון לציון, עד לאיים המלדיביים
אחרי שהקסימה את מאלומה ובקרוב תופיע בקליפ שלו, ורגע לפני שנטע אלחמיסטר כובשת שוב את שבוע האופנה עם מותג בגדי הים שלה bananhot, עצרנו לדקה על מנת להיזכר איך הכל התחיל. חשבון האינסטגרם של הדוגמנית וארוסתו של רמי גרשון נפתח בשנת 2012, וואו מה שעבר עליה ועלינו מאז. כאשר דפדפנו אחורה ועברנו בין התמונות המחשמלות של הראשל"צית לשעבר. החלטנו שעם כל היופי הזה, הגיע הזמן שנציג לכם את חמש התמונות הלוהטות ביותר של הבחורה הכי אמביציוזית בישראל, שהביקיני שינה לה את החיים.

את התמונה עם בגד הים הירוק מקולקציית בגדי הים שלה, העלתה נטע בספטמבר האחרון ובאופן די רגיל שברה את הרשת. היא למעשה סימנה את יריית הפתיחה למהפך של מכבי חיפה, שאחרי מספר עונות קשות מאוד, ניצבת כעת במקום השלישי בטבלת הליגה. כן כן, אנחנו סבורים שגברת גרשון העתידית היא זו שהביאה את הבארכה.


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Holiday style

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on


אפריל 2018, מלדיביים - מקרה קלאסי של הקלישאה "תמונה אחת שווה אלף מילים". שמש, בגד ים, מלדיביים, ונטע אלחמיסטר אחת.


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on


הדוגמנית הצעירה כל כך התלהבה מהביקור באיים האקזוטיים, ולקח לה בדיוק חודשיים לחזור לשם בחודש יוני של 2018. כמובן שהפעם היא חיכתה לפגרה ונסעה לצידו של רמי. החלטה שהשתלמה לה עד מאוד כשכזכור, את הצעת בנישואין שלה היא קיבלה שם על חוף פסטורלי עם בגד ים. התמונה הזאת היא מזכרת שגברת אלחמיסטר נראית וואו בכל מצב.

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love u #tbt

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on


תמונה מאוקטובר 2015, אז אלחמיסטר אמנם כבר הייתה זוגתו של גרשון, אבל עדיין לא המטאור שהיא היום. הטירוף ברשת כבר היה בעיצומו. נטע ושותפתה למותג בגדי הים bananhot נועה בני, הבינו שיש להן בידיים מכרה של זהב, והנה התוצאה לפניכם. תמונה סופר חושנית שהציגה את הקולקציה החדשה של אותה שנה, אז כבר הייתה הדוגמנית הצעירה מיוצגת תחת שרביטו של שי אביטל, שהריח את הפוטנציאל מהרגע הראשון. תחשבו כמה דברים עברו עליה מאז.


התמונה הראשונה אי פעם של נטע אלחמיסטר בבגד ים באינסטגרם. זה היה ב-9 במאי 2012, "עידן התמימות" ניתן לומר. שבע שנים אחורה, נטע הייתה אז רק בת 18! הרבה לפני שידעה שכמה תמונות בבגד ים בחוף בראשון לציון ומהמרפסת בבית הוריה יובילו אותה אל עבר קריירה שלא מפסיקה לנסוק
לשחקים. תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ