בלב הסערה: איקרדי חוגג יומולדת, וונדה מפריכה את השמועות על פרידה

מאורו איקרדי עם וונדה נרי מאורו איקרדי עם וונדה נרי | אינסטגרם
על רקע המשבר עם אינטר וההוצאה מההרכב, הכוכב הארגנטינאי לקח פסק זמן להירגע בבית עם אשתו והסוכנת שלו, וונדה נרי, ולחגוג כמו שצריך 26 חורפים. ולא, לא עבר ביניהם שום חתול שחור
אחרי שנלקח ממנו סרט הקפטן ולא שיחק בשני המשחקים האחרונים של אינטר, רב עם אחותו ברשת החברתית ובכלל חייו של מאורו איקרדי נראים כאילו נלקחו מתוך אופרת סבון ספרדית, הארגנטינאי יכול סוף סוף לחייך קצת. היום (שלישי) חוגג הקפטן של אינטר את יום הולדתו ה-26, ברגע מסובך מאוד בחייו הן מבחינה מקצועית והן באופן אישי. לא רק המתח מול קבוצתו גדל בשבועות האחרונים, אלא גם מול אשתו והסוכנת שלו, וונדה נרה איקרדי, מכיוון שעפ"י מגזין "קורונה" האיטלקי ביממה האחרונה הואשם לכאורה שבגד בה.

לכאורה, מי שנכנס לחשבון האינסטגרם של הפצצה הבלונדינית של איקרדי אחריה עוקבים כמעט חמישה מיליון אנשים ודאי חשב כי השניים על סף גירושים. וונדה העלתה סטורי שלה שורפת תמונות משותפות עם החצי השני שלה, ונראה כאילו עוד סערה החלה להתחולל הפעם בחייהם האישיים של הזוג הארגנטינאי. אם תדפדפו קצת קדימה, תבינו כי זה ממש לא נכון. ראשית, מדובר במנהג ארגנטינאי, התמונות של השניים בכלל הוטבעו על עוגיית מסורתיות שנהוג לשרוף במדורה ביום הולדת למזל טוב, וזה מה שעשו השניים בביתם. ואם היה לכם ספק, ממש לפני מספר שעות, הסוכנת והאישה של איקרדי הקדישה לו פוסט סופר מרגש לכבוד יום הולדתו.


"יום הולדת שמח אהובי. אף אחד לא יכול לתאר לעצמו איזה בנאדם אתה, בגלל שאין עוד אחד כמוך בעולם. תודה לך על שנתת לנו את המשפחה היפה שלנו, תודה לך על האומץ והכבוד שאתה נותן לי וכל אישה ראויה אליו. אתה מקור הגאווה שלנו והדוגמא לכל גבר, אבא ובעל. מאחלת לך שתגשים את כל החלומות שלך ואנחנו נהיה לצידך תמיד בדרך שלך, נלווה אותך בכל צעד. אנחנו אוהבים אותך, המשפחה שלך".

אז על איזו פרידה מדובר תגידו לנו? למי שלא זוכר, השניים האלו התאהבו כל כך חזק, שוונדה עזבה בשבילו את הבעל הקודם שלה, מקסי לופז, ממנו יש לה שלושה בנים. סיפור האהבה בין השניים נראה חזק מתמיד, והאישה שלצידו של איקרדי מבטיחה שגם הסערה הזאת תחלוף והיא לנצח תהיה לצידו של בעלה.לכל אלו שחשבו שהזוג מתגרש בגלל שוונדה "שרפה" תמונות משותפות שלהם...


אז מדובר במנהג ארגנטינאי ידוע... שריפת עוגיות למזל טוב!


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ