תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

הכדורגלן שזרק דוגמנית לוהטת בשביל פליטת ריאליטי

רובי מאה | אינסטגרם
כנראה שהפציעה השפיעה על דלה עלי גם מחוץ למגרש, אחרת קשה להסביר את החלטתו לחתוך את הקשר עם רובי מאה המהפנטת לאחר יותר משנתיים. השבוע הוא נצפה עושה חיים במועדון לילה, בעיתון "הסאן" חשפו פרטים נוספים
כוכבה של טוטנהאם, דלה עלי שפצוע בימים אלה, כנראה גם סובל מבעיות אחרת - אחרת אנחנו לא יכולים להסביר את הסיפור הבא. האנגלי בן ה-22 זרק את חברתו, הדוגמנית הפצצה רובי מאה, כבר לפני שלושה שבועות, כך על פי העיתון הבריטי ״הסאן". הקשר סיפר לחבריו הקרובים כי אחרי זוגיות בת שנתיים וחצי, הוא החליט שמתחשק לו לחזור לחיי הרווקות כדי "לעשות חיים". אם זה לא מספיק, ב"הסאן" נחשף כי הוא כבר החליף מספרי טלפון עם צעירה רווקה לא פחות מפורסמת, כוכבת הריאליטי מייגן ברטון-הנסון, בת 24, אותה הכיר במועדון בלונדון ביום שבת.

״דלה אמר לרובי שזה כבר לא עובד ביניהם. היא הרוסה ונלחמה להישאר יחד, אבל הוא החליט ודבק בהחלטתו״", סיפר מקורב לזוג על פי הכתבה. עוד סיפר המקור כי ״לא לקח הרבה זמן עד שדלה החל ליהנות מהסטטוס החדש בחייו וכבר בשבת האחרונה יצא למועדון ה'טייפ און' בלונדון, שם פגש לראשונה את ברטון-הנסון, שגם היא נפרדה לא מזמן מבן הזוג שלה שכיכב לצידה בריאליטי 'אי האהבה'". הבלונדינית צולמה כשהיא מגיעה אל המועדון בשבת האחרונה, ואילו הקשר ההתקפי הצליח להתחמק מהפלאשים, אבל לא מעט סלבס ופליטי ריאליטי מקומיים דיווחו כי בילה לא מעט לצידה של מייגן - פחות מחודש אחרי שזרק את הדוגמנית הפצצה שהייתה לצידו בשנים האחרונות.

״דקות אחרי שהגיע, מיד הלך להציג את עצמו בפני מייגן. היו שם לא מעט ידועניות אחרות, אבל נראה שהוא הגיע מכוון מטרה", סיפר אחד הנוכחים במועדון, "הוא קרא לה יפייפיה ואמר לה שהוא רוצה לקחת אותה לארוחת ערב. לפני שהערב הגיע לסיומו, הם כבר החליפו מספרי טלפון. מייגן התלהבה מכך כיוון שהיא הייתה מדוכאת בתקופה שלאחר הפרידה מהאקס שלה ודלה עלי הוא ללא ספק הטיפוס שלה״ הוסיף המקור.


עוד נכתב כי כוכבת הריאליטי הכירה את עלי, בכל זאת אחד הכדורגלנים המוכרים בעולם, ושאלה אותו אם הזוגיות שלו נגמרה לחלוטין, הוא כמובן השיב שכן. אנחנו עדיין המומים מהעובדה שעלי זרק את רובי, אותה התרגלנו לראות ביציע הכבוד בוומבלי, אבל רק בן 22, הבחור רוצה לעשות חיים מסתבר. אנחנו עדיין חושבים שהוא פראייר, אבל ימים יגידו.


זוהי האקסית, רובי מאה:
וזוהי פליטת הריאליטי איתה בילה במועדוןמעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ