שיר אלמליח לוהטת בביקיני ותפוסה חזק!‎

שיר אלמליח לוהטת בביקיני ותפוסה חזק!‎ שיר אלמליח | Instagram
הדוגמנית הישראלית הבינלאומית עושה חיים במיאמי עם בן הזוג מייקל זנזורי. "אשת הכדורגלן" לשעבר פירגנה למותג בגדי הים של מיטל לוי עם תמונה מטריפה ונראה שגם המשפחה תומכת בזוגיות הנוכחית
לפני שלושה שבועות בדיוק סיפרנו לכם שחצי שנה של זוגיות הספיקה לגרושתו של אלרואי כהן, וזו שהכי חסרה לנו תחת הטייטל "אשת כדורגלן", שיר אלמליח, לחשוף את הצמוד החדש שלה. מייקל זנזורי, החבר החדש של הדוגמנית הישראלית הבינלאומית הוא זה שגורם לה לחייך ופייר, היא נראית מאוהבת עד הגג. האמת? זה לא מפתיע בכלל לאור העובדה שבזמן שאתם קוראים את השורות הללו, הזוג הטרי נופש במיאמי. שיר לא רק שיתפה תמונה שלהם בחוף המפורסם של עיר החופש והנופש, היא עשתה את זה עם ביקיני שחושף את הגזרה המושלמת שלה, וגם החצי השני שלה נראה לא רע בכלל יש לציין.

את התמונה הראשונה המשותפת שלהם פרסמה ממהלך חופשה ברומא, שם מתגורר הגברבר החדש בחייה וגם היום (חמישי) היא שיתפה תמונה מחופשה המשותפת הפעם בארה"ב. אין ספק שזנזורי בן ה-34 עושה לאלמליח בת ה-29 טוב על הלב, ולטובת מי שלא שמע על זנזורי נספר כי מדובר באיש נדל"ן, המתגורר בעיר רומא, שם היפיפייה שלנו ביקרה לא מעט בשנתיים האחרונות, בשל הזוגיות עם האקס האיטלקי הקודם שלה ג'וזף קארדו. זנזורי מאוד אוהב לטייל בעולם, חולה על אוכל טוב ומאוהב בפסטה. השניים הכירו דרך חבר משותף ואנו נחזיק אצבעות שהפעם זה ייגמר ביבוא לארץ הקודש.


השניים עושים חיים וקורעים את מיאמי, אוכלים טוב, תופסים צבע והולכים יד ביד כשהרומנטיקה חוגגת מעליהם. אלפי המעריצים התמוגגו מהתמונה והחמיאו למי שהייתה פעם אשת הכדורגלן הלוהטת בליגה וכעת מנהלת מערכת יחסים עם מישהו שאין לו כל קשר לענף. מעבר ללייקים ולתגובות הבנאליות של "איזה יפים" וכדומה, נראה כי הזוגיות של שיר ושל מייקי שלה הולכת בכיוון רציני במיוחד. אחרת איך תסבירו את מטר הלבבות של אחיו ואימו בתגובות? נראה כי הם מאד אוהבים את הכלה היהודייה היפיפייה שמייקל תפס, וללא ספק זכה. על הדרך פירגנה הדוגמנית לבגדי הים של מיטל לוי עם ביקיני מטריף שיושב עליה כמו שבגד ים אמור להראות על בחורה לוהטת בסדר גודל כמו שיר אלמליח. 


שיר אלמליח ומייקל זנזורי מפגינים רומנטיקה במיאמי (instagram)


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♥️

A post shared by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) onתוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ