תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

כמה יעלה לכם לקנות את הבית של סטף קרי?

הבית של סטף קרי | Gettyimages
הרכז של גולדן סטייט, הידוע בכינויו 'הרוצח בעל פני התינוק' מוכר את האחוזה המדהימה שלו בקליפורניה תמורת 6.3 מיליון דולר
קלעי השלשות הטוב בעולם ורכזה המצטיין של גולדן סטיייט ווריירס, סטף קרי, עשה לא מעט שינויים באחוזה שלו בשכונת אלמו שבפרברי סן פרנסיסקו, קליפורניה, מאז רכש אותה לפני שלוש שנים תמורת 5.77 מיליון דולר. אומנם כסף זה לא בעיה מרכזית בחייו של כוכב גולדן סטייט, שרק בשנה שעברה חתם על חוזה ל-5 עונות עבורו ישתכר 200 מיליון דולר לתקופה, אך משום מה, החליט למכור אותה.

בזמן שביתו בצפון קרולינה נמצא תחת שיפוצים, את האחוזה שלו בקליפורניה הוא מוכר ב-6.3 מיליון דולר, נשמע הגיוני? האחוזה מתפרשת על שטח של 950 מטר רבוע, בנויה על מגרש של ארבעה דונם ויש בה 5 חדרי שינה, 10 מקלחות ושירותים, בריכה אולימפית, בית אורחים צמוד וחממה שקופה בה מסתתר גן עם צמחים נדירים. וזה ממש לא הבית היחיד שלו אם לרגע חשבתם.


מעבר לאחוזה באלמו אליה יש כבר לא מעט קונים רציניים שמתעניינים לרכוש את ביתו של שחקן ה-NBA, שמחזיק בנכסים רבים, ביניהם בית מדהים בצפון קרולינה, דירה בניו יורק ואחוזים מחברת אנדר ארמור. קרי בן ה-30, זכה שלוש פעמים באליפות ה-NBA, פעמיים בתואר ה-MVP, ומחזיק במספר שיאים בליגת ה-NBA לקליעות לשלוש נקודות.
אשתו, איישה קרי, מתעסקת יותר בתחום הנדל״ן של המשפחה לאור העובדה שבעלה מאד עסוק בעבודה. גם היא, חולקת איתו את ההצלחה והפכה לגורו לאורח חיים בריא ותזונה בארה״ב, היא נחשבת לאחת הנשים האהובות והיותר משפיעות. גם היא כמותו מעורבת ויש לה עיניים ירוקות ולשניים 3 ילדים שנודדים איתם מבית לבית. בתור אחת שנאבקה במשקלה שנים רבות, כיום גברת קרי משמשת כדמות לחיקוי עבור מיליונים והפכה לתופעה עם קהל מעריצים של למעלה משישה מיליון עוקבים. ממש כמו המחיר של האחוזה שלהם שעומדת למכירה. מישהו בעניין לרכוש?
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ