תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

מה הקשר בין כריסטיאנו רונאלדו לאריאנה גרנדה?!

רונאלדו אינסטגרם | אינסטגרם
מלך האינסטגרם אוהב את המוזיקה של הזמרת הצעירה ואף עוקב אחריה ברשת החברתית, אבל היא? ממשיכה לשבור שיאים
את התואר "מלך האינסטגרם העולמי" אליל הכדורגל וכוכבה של יובנטוס, כריסטיאנו רונאלדו קטף כבר מזמן והשאיר אבק לשמות ענקיים כמו קים קרדשיאן, סלינה גומז ועוד הפורטוגלי שולט ברשת החברתית ביד רמה על כך אין עוררין. למרות זאת, צריך לתת הרבה כבוד למי שזכתה אמש בתואר "נסיכת האינסטגרם" כשהיא הפכה לאישה עם הכי הרבה עוקבים באינסטגרם, ואנחנו מדברים על הזמרת הצעירה, אריאנה גרנדה שלא מפסיקה לשבור שיאים ו"גונבת" את הכתר מסלינה גומז, שבמשך שנים החזיקה בטייטל.

על פי הדיווחים, יותר מ-13 מיליון עוקבים נוספו לגרנדה רק בחודשים האחרונים, זאת בעקבות יציאת האלבום החדש שלה עם הלהיטים הגדולים והמוכרים thank you next ,7 rings, Break Up With Your Girlfriend ואולי גם הפרידה מהארוס, פיט דיווידסון, שהתרחשה באוקטובר האחרון תרמה לחגיגה. בת ה-25 מחזיקה חשבון עם 146 מיליון עוקבים כשהיא עוקבת בסך הכל אחרי 721 אנשים, ואילו CR7 עובר אותו בענק כשהוא מחזיק במספר השמן של 156 מיליון עוקבים אדוקים ובעצמו עוקב אחרי 427 איש בלבד.

מה שהכי עניין אותנו לגלות, זה שרונאלדו עוקב אחרי גרנדה ומאד אוהב את המוזיקה שלה, אבל היא דווקא פחות מתעניינת בו, ולא עוקבת אחריו!! ולא רק אחרי הכדורגלן המפורסם בעולם הזמרת המפורסמת לא עוקבת, אלא אחרי אף כדורגלן למעשה, היחידה שיש לה זיקה לספורט אחריה עוקבת אריאנה גרנדה היא סרינה וויליאמס, בכל זאת כוח נשי. מעניין מה זוגתו של הפורטוגלי, ג׳ורג׳ינה רודריגס חושבת על כך, שכן היא דווקא לא עוקבת אחרי הזמרת היפייפיה...


 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ