תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

אלרו שומע? שיר אלמליח לוקחת הכל בחזרה!!

שיר אלמליח | רפי דלויה
הדוגמנית הבינלאומית, שכבר לא האמינה שתתחתן בשנית לאחר הגירושים מאלרואי כהן, מאושרת מהאירוסין למייקל זנזורי ומסבירה כיצד החיים הפתיעו אותה ובגדול
לפני פחות משבוע סיפרנו לכם ששיר אלמליח החליפה סטטוס ועברה מגרושתו של שחקן העבר אלרואי כהן, להיות ארוסתו של בן הזוג הנוכחי שלה, איש הנדל"ן מייקל זנזורי. תחת הכיתוב "Never say never" ותמונה של טבעת יהלום גדולה ונוצצת, הודיעה הדוגמנית הבינלאומית לעוקבים שלה שהיא מאורסת וסחטה 48 אלף לייקים. אלמליח, שהייתה נשואה כזכור לכדורגלן העבר, סיפרה לא פעם בראיונות כי אין בכוונתה להינשא שוב. לכך היא התכוונה בדיוק בכיתוב "לעולם אל תגידו לעולם לא". זנזורי ואלמליח הכירו באמצעות חברים משותפים וההצעה התקיימה במהלך חופשה משותפת בבהאמס.

 
אמש (שלישי) בזמן שצפיתם באייאקס מנצחת את ריאל מדריד ומדיחה אותה מליגת האלופות, הדוגמנית היפייפיה החליטה להבהיר הכל ולקחת את המילים שלה בחזרה. ״רגע של אושר! גם כשחשבתי שלא אצליח להיפתח או לאהוב שוב, החיים הפתיעו אותי מהמקום הכי לא צפוי ואלוהים שלח לי מתנה. אז אני יותר משמחה לקחת בחזרה את כל מה שאמרתי על חתונה ואהבה חדשה, כי כנראה שהמשפט 'לכל סיר יש מכסה' לא נאמר סתם״, כתבה שיר בחשבון האינסטגרם שלה ופתחה את הלב בכנות בפני 404 אלף העוקבים שלה.
 
 
״אני שמחה שתמיד כיוונתי למקום של אושר, ותמיד הקשבתי לעצמי וללב שלי שזה הדבר הכי חשוב. להיות תמיד איפה שטוב ועם אנשים שגורמים לנו לקום בבוקר ולחייך! מאחלת לעצמי להיות איתך מייקל כל החיים!!״, הוסיפה בהתרגשות תחת תמונה מרגע ההצעה המרגש שהתרחש במהלך ארוחה רומנטית על החוף בבהאמס. רוב העוקבים כמובן שפירגנו לבת ה-29, שמגיע לה להתחיל דף חדש בחייה, אבל היו כאלו שחשבו שהדברים נכתבו כעקיצה לכיוונו של מי שהיה מזוהה כקשרה של הפועל תל אביב וכבר הספיק לפרוש ממשחק. גם אם כן, אי אפשר להתכחש לעובדה שאם השניים פירקו את החבילה, סימן שלא היה טוב, וכעת בפרק ב׳ בחייה של הדוגמנית, טוב לה מאוד עם האיטלקי שלה, ואנחנו מפרגנים.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רגע של אושר! גם כשחשבתי שלא אצליח לסמוך או להיפתח או לאהוב שוב, החיים הפתיעו אותי מהמקום הכי לא צפוי ואלוהים פשוט שלח לי מתנה! אז אני יותר משמחה לקחת בחזרה את כל מה שאמרתי על חתונה ואהבה חדשה! כי כנראה שהמשפט "לכל סיר יש מכסה" לא נאמר סתם. אני שמחה שתמיד כיוונתי למקום של אושר, ותמיד הקשבתי לעצמי וללב שלי שזה הדבר הכי חשוב! להיות תמיד איפה שטוב ועם אנשים שגורמים לנו לקום בבוקר ולחייך! מאחלת לעצמי להיות איתך מייקל כל החיים!♥️ @michaelzanzuri

A post shared by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♥️

A post shared by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) onמעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ