תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

ג'ני בושאר מגיעה למסך הגדול‎

ג'ני בושאר | Instagram
הטניסאית שנבחרה ב-2018 לספורטאית הסקסית בעולם ויצאה לדייט עם אוהד הפטריוטס לאחר שהתערב איתה על תוצאת גמר הסופרבול, תשמש כמפיקה בכירה בהוליווד בסרט שיתבסס על הזוגיות המפתיעה שלה
אף אחד לא יכול לשכוח את גמר סופרבול 2017, כאשר ניו אינגלנד וטום בריידי עשו מהפך מטורף נגד אטלנטה. מה שהימם את עולם הספורט לא פחות מהניצחון הזה, וגרר המון תשומת לב זה הציוץ של הטניסאית ופיינליסטית ווימבלדון 2014, ג'ני בושאר, שכתבה שהיא יודעת שאטלנטה תנצח. אוהד של הפטריוטס אתגר אותה ושאל אם תסכים לצאת איתו במידה וקבוצתו תעשה מהפך אחרי שהייתה בפיגור. בושאר הסכימה, ניו אינגלנד ניצחו 28:34, וג'ון גורקי זכה לדייט חלומי כאשר בושאר הטיסה אותו לניו יורק והם נפגשו לראשונה במשחק של הברוקלין נטס.

השניים המשיכו לצאת במשך כשנה! בזכות ההתערבות הזאת ביניהם, ואפילו נצפו בגמר של 2018 יחד, כאשר הפטריוטס הפסידו לפילדלפיה. זמן קצר לאחר מכן, הזוגיות שנוצרה ביניהם לא המריאה והטניסאית וג'ון החליטו לפרק את החבילה ולהישאר ידידים. מה שהם לא העלו על דעתם, זה שבהוליווד יקחו את הסיפור הנחמד הזה ויעשו ממנו סרט ענק. ברשת פוקס 2000 החליטו להרים את הכפפה ולהתבסס על הסיפור המטורף של השניים, שהחלו לצאת בגלל התערבות על משחק פוטבול. הסרט צפוי להתמקד בדייטינג בעידן המודרני והדיגיטלי שאנו חיים בו כיום, כשהשאלה העומדת במרכז היא האם זוגיות שנולדה ברשתות החברתיות, יכולה לשרוד את החיים האמיתיים.

"סרט על הסיפור המטורף שקרה לי? איזה חיים! ברוך הבא להוליווד ג'ון גורקי" (המעריץ שזכה בדייט עימה), כתבה הקנדית בת ה-25 בחשבון האינסטגרם שלה אחריו עוקבים כשני מיליון איש ותייגה את האקס שהכירה דרך תגובה בטוויטר. בושאר הפצצה לא רק שחקנית טניס, דוגמנית של ספורטס אילוסטרייטד ומושא הערצתם של מיליוני גברים, כעת גם הסיפור האמיתי שלה יהפוך לסרט והיא תשמש כמפיקה בכירה שתיתן את דעתה להפקה הענקית. רק נזכיר שהבלונדה רווקה בימים אלו, וכנראה שהקריירה הבאה של הטניסאית שנבחרה ב-2018 לספורטאית הסקסית בעולם, הולכת להיות אפילו עוד יותר נוצצת!
  
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A L O H A

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ