תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

מדוע האקסית של ניימאר סגרה את האינסטגרם?!

ברונה מרקוזין | אינסטגרם
ברונה מרקוזין, שהייתה הצמודה של הכוכב הברזילאי במשך כמעט שש שנים, הותירה 35 מיליון עוקבים מאוכזבים, עד שפתחה מחדש את החשבון שלה עם שם משתמש אחר - כך שלתמונות שלה עם הכדורגלן אין כל זכר
זוכרים שסיפרנו לכם על עלילותיו של ניימאר בקרנבל, עוד לפני שפ.ס.ז׳ הודחה מליגת האלופות? אז הברזילאי עשה חיים משוגעים, הוכיח לכולנו שהוא עדיין רווק ואפילו התנשק עם הזמרת הבלונדינית בת ה-19 רפאלה פורטו, וזה כנראה היה קצת יותר מידיי בשביל מישהי שפעם הייתה מאד דומיננטית בחייו של החלוץ. אי אפשר לשכוח את ברונה מרקוזין, הדוגמנית/שחקנית והאקסית המיתולוגית של "ניי", שהייתה צמודה אליו במשך כמעט שש שנים. גם היא בילתה ועדיין מבלה בסלבדור ובריו, חוגגת את החודש הכי צבעוני ושמח בארץ מולדתה, אבל ההתנהגות של האקס שלה כנראה הגיעה אצלה לנקודת רתיחה שפשוט הוציאה אותה מדעתה.

מרקוזין החליטה לסגור את חשבון האינסטגרם שלה אחריו עוקבים לא פחות מ-35 מיליון איש (!), כי פשוט נמאס לה לראות ולהיות מתוייגת בדברים שקשורים לכוכבה הפצוע של פ.ס.ז׳. אחרי הנשיקה ותמונות הפפרצי שלו מהקרנבל והתמונות עם אניטה, הזמרת המפורסמת שהייתה חברה של הזוג וכיום שומרת על קשר רק עם השחקן. מרקוזין החליטה שבה לה הפסקה מכל הטראש הזה וסגרה בצעד סופר מפתיע את חשבון האינסטגרם הנפוח שלה. אם חשבתם לרגע שבת ה-23 היא פראיירית שתוותר על כמות עוקבים לא נורמלית רק כי האקס המפורסם שלה מעצבן אותה, אז תחשבו שוב.

הדוגמנית הפצצה פתחה מחדש את החשבון שלה ושינתה את שם המשתמש. אותם עוקבים, אותו הפיד, רק השם שונה. מדוע? אמנם היא מחקה כל זכר מניימאר בחשבון שלה, אבל הוא בניגוד אליה, לא מחק כלום. כלומר אם תיכנסו לחשבון של החלוץ ותגוללו למטה, לימים המאושרים של הזוג הברזילאי ותלחצו על התיוג שמופיע אצלו, תגיעו למסך ריק! מרקוזין לא רוצה שום קשר לניימאר, שהיה זה שפירק את החבילה בחודש אוקטובר האחרון, כבר לפני בדיוק חצי שנה. יהיה קאמבק שלישי? לא היינו בונים על כך...להזכירכם אחרי הפרידה אמרה מרקוזין: ״כן, סיימנו. זו הייתה החלטה שלו ",. על אף הקרע שנוצר בין בני הזוג, מיד לאחר הפרידה, רצתה היפייפיה להביע את החיבה שעוד נותרה לה כלפיי מי שהיה החצי השני שלה במשך כמעט שש שנים: ״בדרך כלל אני לא מדברת על החיים האישיים שלי, ככה שאני מקווה שהוא מבין אותי. יש בי הרבה כבוד ואהבה לניימאר". מה שממש אי אפשר להגיד שקורה בימים אלו. האקסים היו רגילים להביע את אהבתם באמצעות הרשתות החברתיות, וכבר הפסיקו לעשות זאת בסוף ספטמבר, קצת יותר מחודש לאחר ששניהם חגגו יחד את יום ההולדת של השחקנית הברזילאית בת ה-23. פייר, אנחנו מתגעגעים.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ