תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

לא עומדים בקצב שלו: דוגמנית חושפת שבילתה לילה עם ניימאר‎

ליזה בריטו | Instagram
הברזילאי לא מפסיק לככב בתקשורת בהקשר הרומנטי והפעם שמו קושר לדוגמנית חדשה בשם ליזה בריטו. הבלונדה בת ה-20 אישרה את השמועות אך אמרה כי היא לא מאוהבת בשחקן וטענה שמערכת יחסית איתו הוא דבר מתיש מדי
המדור הותש ומודה: אנחנו פשוט לא עומדים בקצב של ניימאר (27) ורק נציין שהבחור עוד פצוע! הברזילאי רווק ולכן לא מפסיק לככב בתקשורת בהקשר הרומנטי, הפעם עם הופעתה של דוגמנית חדשה שהצטרפה לרשימת הכיבושים האחרונים שלו שכללה כמובן את הזמרת הבלונדינית מהקרנבל, רפאלה פורטו ואת גולשת הסקייטבורד לטיסיה בופוני. כעת מסתבר שהחלוץ הלוהט של פ.ס.ז' פרץ את גבולות ברזיל, כי הבלונדה החדשה שעומדת על הפרק היא שוויצרית.

הדוגמנית ואמנית הקעקועים השוויצרית ליזה בריטו, הפכה לסלבריטי בברזיל תוך לילה אחד, לאחר שאמש (שלישי) דווח כי היא בילתה לילה אחד עם כוכבה הפצוע של פ.ס.ז' בביתו שבפריז אחרי שנחשף אליה לראשונה ברשת. שני הרווקים הכירו על ידי חברים משותפים ופטפטו במפגש משותף כשעתיים לפני שמצאו את עצמם סגורים יחד בחדר המלון של ניי. בתקשורת השוויצרית, פורסם כי בריטו אישרה את העובדה כי היה ביניהם רומן קצר: "כן, ביליתי את הלילה איתו". סיפרה לפני שהעמיקה בפרטים.

"ביליתי כמה ימים בפריז בסוף חודש פברואר, ידיד שלי, שהוא גם חבר טוב של ניימאר, לקח אותי לארוחת ערב במסעדת מאטיניון, היו שם הרבה ברזילאים ליד השולחן, כולל ניימאר עצמו. בין השאר, דיברנו על קעקועים וצחקנו הרבה", סיפרה ילידת ציריך, שיש לה גם שורשים מהבית הקשורים לשחקן, אביה ברזילאי יליד ריו, ואמו שוויצרית. עוד דווח כי הברזילאי כעס עליה כיוון שחשב שהיא הדליפה לתקשורת תמונות של עצמה בביתו. בת ה-20 הכחישה, ואמרה שמי שהדליף היו צלמי הפאפרצי שראו אותם יחד.


בריטו מקווה שזה לא ייפגע ביחסים שלה עם השחקן היקר בעולם, למרות שענתה בשלילה לשאלה האם היא מאוהבת בניימאר. "משהו קרה, אבל אני לא אתן פרטים אינטימיים, זה היה ממש כיף בכל מקרה. ניימאר היה מאוד נחמד, וזה כמובן נורמלי שדבר כזה יקרה. למחרת בבוקר הוא טס לברצלונה, אז שמרנו על קשר ורצינו להיפגש שוב בפריז. מקווה שאוכל לתקן איתו את אי ההבנה הזאת". חוץ מזה הדוגמנית- מקעקעת הופתעה מהפופולריות שלה ברשת כאשר תוך 24 שעות מארבעת אלפים עוקבים, היא עלתה לכמות של 30 אלף וחסמה את חשבונה לפרטי.


"אני לא מאוהבת בניימאר", הבהירה אך הוסיפה: "כמובן שהייתה לי תחושת עקצוץ בבטן אחרי שביליתי איתו את הלילה, אבל כבר לא. מערכת יחסים איתו תהיה מתישה מדי בשבילי, אני לא רוצה להיות פומבית כל כך ומוכרת", שיתפה הבלונדינית המתגוררת כיום בדובנדורף ואומרת שהיא לא יכולה לתאר לעצמה חיים בברזיל במשך זמן רב כל כך, שכן זה מה שיעלה בגורלה של בת הזוג הבאה של ניימאר.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ