תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

נשיכה בישבן תמורת הבקעת שער? ההודעות של רונאלדו נחשפו בטלוויזיה

כריסטיאנו רונאלדו | מסך
אחרי השלושער ההיסטרי נגד יובנטוס, אלכסנדרה מנדז חשפה בטלוויזיה הודעות לוהטות, שלכאורה שלח לה הכוכב. במקביל, בת זוגו של הפורטוגלי פרסמה תמונה סקסית ששברה את הרשת
כריסטיאנו רונאלדו, הכוכב הנוצץ של יובנטוס, לא יורד מהכותרות אחרי ההצגה שלו מול אתלטיקו מדריד. אלא שכעת, במקביל לשלל השבחים על יכולתו, צצה לה פרשה חדשה. דוגמנית מונצואלה בשם אלכסנדרה מנדז חשפה בטלוויזיה הודעות לוהטות, שלכאורה שלח לה CR7 במהלך תקופתו כשחקנה של ריאל מדריד.בהודעות האישיות ביקש רונאלדו את מספר הטלפון של הדוגמנית ועוד קודם לכן שלח לה שלל תמונות סלפי שלו, כדי שתבין שמדובר באמת באושיה המפורסמת ולא בחקיין. עוד טוענת היפייפיה מונצואלה כי הפורטוגלי התערב איתה שאם הוא יבקיע גול במשחק הבא אליו תגיע, היא תיתן לו לנשוך את ישבנה.

עיתון "הסאן" הבריטי פרסם כי מנדז סיפרה בטלוויזיה הפורטוגלית שלמרות כל זאת, שום דבר בסופו של דבר לא קרה בין השניים. ההודעות הללו נשלחו לפני כשלוש שנים, ולמרות שנפגשו לאחר אותו המשחק, לא קרה ביניהם שום דבר אינטימי. "זה היה באותו הקיץ שהוא הכיר את ג׳ורג׳ינה רודריגס. באותה מידה זאת הייתה יכולה להיות אני", סיפרה מנדז.
ואם כבר בחברתו האמיתית של רונאלדו עסקינן, ג׳ורג׳ינה רודריגס מתעלמת לחלוטין מהפרשיה הזאת ומתעסקת אך ורק בעצמה, בבן זוגה ובילדים שלה, וכמובן בקמפיין בגדי הים החדש שקטפה. כמעט מיליון עוקבים התווספו לה בעקבות התמונה הסקסית שפרסמה בביקיני כתום של מותג בגדי הים האיטלקי "יאמאמי" ושיתפה כי היא שמחה שהמותג בחר בה לקחת חלק בקמפיין הקיץ הקרוב.


הדוגמנית הספרדייה של רונאדלו אוטוטו מגיעה ל-10 מיליון עוקבים ומשאירה מאחורה שמות רבים כמו למשל אנטונלה רוקוזו של מסי המחזיקה ב-8.8 עוקבים. נראה לנו שסיפורים כמו "רונאלדו רצה לנשוך לי את התחת" לא ממש מרגשים את ג׳ורג׳ינה שמנהלת חיים משותפים עם הכוכב הכי גדול בעולם.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ