תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

צפו: רמי גרשון מחקה את נטע אלחמיסטר

רמי גרשון מחקה את נטע אלחמיסטר
הזוג המאורס בחרו יחד משקפי שמש באחד מסניפי אירוקה ולדוגמנית העל היה חשוב להבהיר שהיא זו שנותנת את המילה האחרונה. בלם מכבי חיפה השיב לה בחיקוי קורע
בסוף השבוע האחרון, עוד לפני שמכבי חיפה נחלה את הפסד הליגה הראשון שלה בעידן מרקו בלבול, הגיע שחקנה של הקבוצה מהכרמל, רמי גרשון, עם ארוסתו הכוכבת נטע אלחמיסטר, לבחור מספר משקפיים חדשים באחד מסניפי 'אירוקה'. כזכור, אלחמיסטר הדוגמנית שלא מפסיקה לעבוד ולקטוף קמפיינים, היא הפרזנטורית הראשית של מותג המשקפיים ורק בשבוע שעבר סיפרנו לכם על הפרסומת החדשה בכיכובה לרשת, שם אפשר למצוא את הדוגמנית בכל מיני לוקים: נטע עם קארה שחור, נטע בלונדינית ואפילו נטע בלוק גברי עם שיער קצר.

בזמן שגרשון מדד משקפי שמש, ארוסתו הבהירה למיליון וחצי העוקבים שלה שאם חשבו לרגע שהוא בחר לבד, אז כמובן שהיא זו שנותנת את המילה האחרונה. אחרי שהחליטו יחד על זוג משקפיים שאהב השחקן במיוחד, צילמה אותו אלחמיסטר והוא השיב לה בחיקוי מדויק לפרסומת האחרונה שלה "אירוקה, אירוקה, אירוקה". לפי התגובה של נטע, שצחקה מכל הלב, אפשר להבין שהיא אהבה את החיקוי שלה על ידי החצי השני שלה. אמנם הדוגמנית לא מגיעה ליציע הכבוד בסמי עופר בעקבות הפרסום והטירוף סביבה, אבל האוהדים של חיפה יכולים ליהנות מהנוכחות שלה בסטורי של גרשון.

בתקופה האחרונה אלחמיסטר הייתה כה עסוקה שלא יצא לנו לראות הרבה מהבילויים של הזוג הנוצץ של חיפה, אבל תהיו בטוחים שעם הלוז הצפוף שלה ושלו הם מצליחים להספיק הכל, כולל לתכנן את החתונה שתתקיים בעוד פחות משלושה חודשים! כמה מרגש. חוץ מזה, אולי למשחקים הכוכבת איננה מגיעה, אך לאירועים של הקבוצה אלחמיסטר תמיד מתייצבת כמו בסילבסטר האחרון, ככה שאתם יכולים להתחיל לנחש למה יתחפשו השניים במסיבת הפורים הקרובה של שחקניה של מכבי חיפה שתתקיים ממש בעוד מספר ימים.ברור שהוא לא בחר לבד! נטע עוזרת לרמי לבחור משקפים (צילום: אינסטגרם)


הפרזנטורית והפרזנטור שלה בוחרים משקפיים (צילום: אינסטגרם) 

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ