תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

אוזיל הזמין את נשיא טורקיה השנוי במחלוקת לחתונתו

מסוט אוזיל ואמין גולסה | אינסטגרם
למרות שהפגישה האחרונה בין הקשר לבין ארדואן עוררה סערה גדולה במולדתו והביאה לפרישתו מהנבחרת, אוזיל הזמין אותו לחתונתו עם הדוגמנית אמין גולסה, מיס טורקיה לשנת 2014
קשרה ההתקפי של ארסנל, מסוט אוזיל, הזמין את נשיאה השנוי במחלקות של טורקיה, רג'פ טאיפ ארדואן, לחתונתו עם הדוגמנית אמין גולסה, מיס טורקיה לשנת 2014. הפגישה האחרונה של השחקן בן ה-30 לבין ארדואן עוררה סערה כך שבחודש יולי האחרון הודיע אוזיל על פרישה מנבחרת גרמניה. הקשר סבל כזכור מביקורות קשות לאורך המונדיאל בעקבות היכולת שלו, ביקורות שהחלו עוד לפני הטורניר, כאשר הוא הצטלם יחד עם אילקאי גונדוגאן ועם נשיאה של טורקיה. בגרמניה לא אהבו את הצעד ומתחו עליו ביקורת קשה.

בתגובה, אוזיל ממוצא טורקי לא חשש להצביע לכתובת ספציפית בהאשמות שלו: "בכירים בהתאחדות הגרמנית נהגו בי בחוסר כבוד וזלזלו בשורשים הטורקיים שלי. הם השתמשו בי באופן אנוכי כחלק מתעמולה פוליטית". מפה לשם, החתונה שלו ושל פצצה הטורקית מתקרבת בקיץ הקרוב, ועל כן החליט לשים פס על כולם, והזמין את בן ה-65 לחגוג איתם את היום המרגש בחייהם.

צעד זה של אוזיל באופן מתבקש כבש את הכותרות בתקשורת הטורקית והגרמנית בשעות האחרונות. בהקשר שלנו, רק אתמול (שבת) קרא נשיא טורקיה לראש הממשלה בינימין נתניהו, ״לסובב את האוזן" של בנו יאיר שכינה את איסטנבול בשמה ההיסטורי קונסטנטינופול, וטען כי טורקיה כובשת את צפון קפריסין ומבצעת טבח בכורדים.
ארדואן אמר עוד כי יש לו "דרכים אחרות לחנך את ישראל", אם נתניהו או בנו ימשיכו עם כינויי הגנאי. יאיר נתניהו כתב את הדברים בטוויטר בהמשך לציוץ של אביו, שגינה את לשכת הנשיא הטורקי שקראה לנתניהו "גזען ורודן" - בעקבות סערת הפוסט של רותם סלע, כך שהשליט הטורקי לא יורד מהכותרות בכל העולם... הופתענו לגלות במדור כי בעברו שיחק כדורגל, אמנם לא באופן מקצועי, אבל אהבתו לענף ניכרת עד היום ועל כך בעיקר מדבר עם הקשר הגרמני - טורקי. יהיה מאד מעניין לראות האם יגיע ארדואן לחתונה של אוזיל וארוסתו. נעדכן בהמשך.

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

A post shared by Amine Gülşe (@gulseamine) onמעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ