בוגד באירינה שייק? התמונה שמוכיחה אחרת

בוגד באירינה שייק? התמונה שמוכיחה אחרת בראדלי קופר וליידי גאגא | Gettyimages
דוגמנית העל הרוסייה והאקסית המיתולוגית של כריסטיאנו רונאלדו, הוזכרה שוב בעניין בגידה והפעם של בן זוגה בראדלי קופר עם ליידי גאגא. אך המציאות מוכיחה אחרת והזוג תועד כשהוא מאושר בחופשה משפחתית
זוכרים את הימים שכריסטיאנו רונאלדו ואירינה שייק היו הפאוור קאפל הכי מפורסם בכדורגל העולמי? כולנו זוכרים היטב איך כל שבוע בערך פרשייה חדשה של בגידה לכאורה כיכבה בכותרות, כאשר האצבע המאשימה הופנתה אל הכוכב הפורטוגלי של יובנטוס. עד היום יש כאלו שחושבים ש-CR7 בגד באקסית שלו, וכזכור אחרי טקס האוסקר האחרון שמה של הדוגמנית היפייפיה נקשר שוב לבגידה אחרת, הפעם של בן זוגה השחקן ההוליוודי בראדלי קופר, וסנסציית הפופ ליידי גאגא.

למי שלא מעודכן, אחרי ההופעה של הצמד באוסקר עם שיר הנושא של הסרט "כוכב נולד" שזכה, החלו שמועות קשות על רומן שהתפתח בין גאגא לקופר. מנקודה זו ואילך, בתקשורת דובר בלי סוף על מערכת יחסים אפשרית בין השניים, שהיום נראית בלתי אפשרית אחרי התמונה האחרונה של שייק קופר ובתם.


בתמונה, קופר ושייק נתפסו בחופשה משפחתית כשהם נראים מחוייכים עד מאוד. דוגמנית העל הרוסייה מחבקת את לאה דה סיין הקטנה, שעוד מעט תגיע לגיל שנתיים. התמונה הזאת לחלוטין מפריכה את השמועות על רומן, על קרע ביחסים או על בגידה של השחקן ההוליוודי בשייק בת ה-32. השמועות על הרומן פרצו בעקבות אותה הופעה טלוויזיונית של קופר וגאגא כאשר המתח המיני ביניהם היה ניכר לכל אלו שצפו ברגע. הזמרת כמובן הכחישה והעידה על יחסים מצויינים עם מי שבעיניה היא "האישה היפה בעולם", הכוונה כמובן לשייק.

בראדלי קופר וליידי גאגא אמרו על הרגע המיוחד שלהם באוסקר כי: "אנשים ראו אהבה וזה מה שרצינו שהם יראו". או במילים אחרות, אנחנו שחקנים ועשינו את העבודה שלנו כמו שצריך אם האמנתם לנו. כוכבים הוליוודים או לא, תגידו לנו אתם, הייתם בוגדים באירינה שייק אילו היא הייתה בת הזוג שלכם? לא חשבנו אחרת.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ