תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

אשתו של כוכב ולנסיה מרסקת את הרשת בעירום מלא

תמרה גורו | Instagram
לתמרה גורו, מנחת טלוויזיה וזוגתו של אסקיאל גאראי, יש תחביב לא שגרתי והוא להצטלם ללא בגדים. בנוסף, היא בוחרת בכל מיני לוקיישנים מיוחדים סביב העולם תחת כיתובים פמיניסטיים. כל התמונות בפנים
אסקיאל גאראיי, בלמה הארגנטינאי של ולנסיה, מחזיק בסיפור דומה לזה של בלם אחר מפורסם שכולכם מכירים מקבוצה אחרת בספרד, ג'רארד פיקה. הכוונה היא כמובן לסיפורו האישי של שחקנה של בארסה, בתור אחד שנשוי לשאקירה, הזמרת הכי גדולה בדרום אמריקה ויש שיאמרו סביב העולם כולו. אז גם הארגנטינאי של ולנסיה נשוי למישהי הרבה יותר מפורסמת ממנו מסתבר. תמרה גורו, היא דוגמנית ומנחת טלוויזיה ספרדייה בת 32, חזקה מאד ברשת החברתית הרבה יותר מבעלה, ויש לה תחביב לא שגרתי בכלל, להצטלם בעירום מלא.

ולא סתם, אלא בכל מיני לוקיישנים מיוחדים סביב העולם תחת כיתובים פמיניסטיים כמו: "אני אוהבת את זה, אני מפרסמת". לא להאמין של ספרדייה הזאת יש שני ילדים, עם הגזרה חסרת הפגמים שלה בתמונה שלא ממש משאירה מקום לדמיון.

את עשרות אלפי הלינקים שהיא מקבלת, מתחזקות חלק מנשות הכדורגלנים החזקות בעולם כגון, שרה קרבונרו, אשתו של איקר קאסיאס, אנטונלה רוקוזו, אשתו של ליאו מסי, ג'ורג'ינה רודריגס, החצי השני של כריסטיאנו רונאלדו, ואפילו האקסית המיתולוגית שלו, אירינה שייק. הדוגמנית ומנחת הטלוויזיה הספרדייה לא חדשה בתחום צילומי העירום כשהיא בוחרת לחשוף 100 אחוז מעצמה בפני מיליון וחצי העוקבים שלה.


"אני מתפשטת כי אני רוצה. אני מצטלמת בעירום כי זה לא פוגע באף אחד. בגלל שאני לא שונה ואני מרגישה חופשייה" סיפרה בראיון איתה לאחרונה. גורו וגאראי התחתנו בשנת 2012, ולהם שני ילדים, הספרדייה מספרת שהבלם שלה מפרגן לה ולאיך שהיא נראית ובהרבה מהמקרים, הוא זה שעומד מאחורי עדשת המצלמה ומוציא את התמונות המרשימות. אחת לחודש חודשיים, דואגת אשת הכדורגלן להזכיר לעוקבים שלה איך היא נראית במלוא מובן המילה, בדיוק כפי שעשתה עם התמונה האחרונה ששיתפה. התוצאות בפניכם.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ