האוהדת הלוהטת של ריאל מדריד בווידוי חושפני‎

האוהדת הלוהטת של ריאל מדריד בווידוי חושפני‎ אנג'לינה דימובה | Instagram
אנג'לינה דימובה היא שחקנית טניס מאוקראינה שמתגוררת כיום במיאמי ושרופה על אלופת אירופה: "אני מודה שאת האהבה שלי למועדון רכשתי בעקבות כריסטיאנו רונאלדו". לא ברור לנו איך, אבל היא עדיין רווקה
לא חסרות נשים חכמות, חזקות ולוהטות בכדורגל, בישראל וסביב העולם, אבל אוהדת כדורגל כמו אנג'לינה דימובה, לא מכירים כל יום. בת ה-19 היא שחקנית טניס מקצועית מאוקראינה שמתגוררת כבר מספר שנים במיאמי, ויש לה חיבה עזה לאלופת אירופה ריאל מדריד. לא סתם הבלונדינית הצעירה מתחזקת חשבון אינסטגרם אחריו עוקבים אלפי אנשים, כמעט 70 אלף ליתר דיוק, אותם שיתפה היום (שלישי) באהדה שלה לקבוצה הספרדית שחווה עונה לא מוצלחת בכלל. "אני מודה שאת האהבה שלי למועדון רכשתי בעקבות כריסטיאנו רונאלדו", הודתה שחקנית הטניס.

"אבל זה היה הרבה לפני שהוא עזב, פשוט התאהבתי בבלאנקוס. תמיד צפיתי בכדורגל אבל מגיל 13 אני לא מפסידה שום משחק וגם הייתי ביותר מעשרה משחקים של ריאל. גם היום אחרי שרונאלדו עזב, זאת הקבוצה המועדפת עליי", סיפרה הפצצה לקהל המעריצים שלה שהתעניין איך ולמה אוהדת את ריאל מדריד. חוץ מזה, מעניין לדעת כי הטניסאית מעריצה את רוג'ר פדרר, חושבת שג'ני בושאר אדירה, אבל שבאחת על אחת יש סיכוי גדול שהיא תנצח. "הכל תלוי באיזה יום נתחרה, יכול מאוד להיות שלמרות שהיא מנוסה ומבוגרת ממני, אני אנצח", סיפרה אנג'לינה. מעניין מה בושאר חושבת על כך.


האוקראינית-אמריקאית היא רווקה שנהנית מכל רגע מהחיים בארה"ב, ולא מתכוונת לחזור לאוקראינה אחרי שהתאהבה בחלום בו היא חיה ובמדינת ההזדמנויות הבלתי נגמרות. מעבר לחיבה שלה לרונאלדו ולריאל, היא בעצמה עוקבת אדוקה של ניימאר, דיוויד בקהאם, אלברו מוראטה, סרחיו ראמוס, קיליאן אמבפה וזלאטן איברהימוביץ'. לשאלת עוקביה, היא לא שוללת זוגיות עם כדורגלן: "אני לא חושבת שאצא עם מישהו מעולם הטניס אי פעם. כדורגלן? מאמינה שאם הוא בחור טוב ומעניין אז לא תהיה לי בעיה". שווה עוקב הבחורה.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ