תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

כמה עולה הבית החדש של סרחיו ראמוס?

פילאר רוביו עם סרחיו ראמוס | Gettyimages
בספרד פרסמו כיצד מתקדמת בניית האחוזה של בלם ריאל מדריד, שבתום השיפוצים ערכה תעלה ל-12 מיליון יורו. בקרוב מלכותי הזוג יעבור לבית של בגודל של 1,500 מטרים רבועים בעל סגנון עיצוב מודרני נועז
המגזין הספרדי "Semana" פרסם אמש (רביעי) כיצד מתקדמת בניית האחוזה החדשה של אחד הזוגות החזקים במדינת הכדורגל, סרחיו ראמוס ופילאר רוביו באזור היוקרתי של לה מורליה, מדריד. הזוג המפורסם, אשר ישבור את הכוס בחתונתם המתוכננת ב-15 ביוני, רכש את הנכס המפואר בשנת 2017 במכירה פומבית לאחר שעבר עיקול, אם כי הסגנון העיצובי לא התאים לטעם של קפטן ריאל מדריד וזוגתו, ולכן החליטו לשפץ אותו מהיסוד ולעצב אותו מחדש לפי הטעם האישי שלהם, בתור חובבי אמנות מושבעים המחזיקים בסגנון עיצובי מיוחד ביותר.

כיום השניים מתגוררים בבית הממוקם באותו האזור, אם כי הממדים הם קטנים בהרבה, וזו למעשה הסיבה שהובילה אותם לבחור בית חדש גדול יותר משמעותית. על מגרש של 15,000 מטרים רבועים נבנית מחדש האחוזה הענקית של ראמוס, על שטח של 1,470 מטרים רבועים בנויים!

הכדורגלן ומגישת הטלוויזיה אוהבים סגנון עיצוב מודרני נועז, וכך הולכת להראות האחוזה שלהם מבפנים ומבחוץ. טביעת העין המוצלחת של ראמוס בתחום העסקי באה לידי ביטוי גם במקרה הזה, שכן הוא קנה את הנכס רק ב- 4.2 מיליון יורו, כשבתום השיפוצים, מחירו יהיה קרוב ל-12 מיליון. בקרוב מאוד הזוג ושלושת ילדיהם יעברו לבית של כמעט 1,500 מטרים רבועים, שזה אומר שאין בעיה לארח עם הגודל העצום הזה.


כזכור השניים יתחתנו בסביליה ב-15 ביוני, כשהרגע המטורף ביותר בערב תהיה ההופעה של להקת אירוסמית' או AC/DC, השניים עוד טרם החליטו, מה שכן כבר ידוע זו העובדה שהאורחים לא יורשו להיכנס עם טלפונים סלולריים. "ברגע שיגיעו כל האורחים, הם יידרשו להשאיר את הטלפונים והמצלמות שלהם בכניסה כדי שיוכלו להרגיש טוב ויכולים ליהנות בשקט", סיפר מקורב לזוג.


חוץ מזה, ביום ראשון האחרון, רוביו היפיפייה חגגה 41 והכדורגלן שלה בירך אותה בחשבון האינסטגרם שלו: "שנים רבות שאת ממלאה את חיי בצבעים ובצחוק, בשותפות ובתשוקה, בכנות ובמסירות, במשפחה ובתקווה, ברכותי, מותק שלי", כתב ראמוס. חתונה, אחוזה חדשה שבדרך, רק צריך שריאל מדריד תתעורר והחיים של הקפטן מושלמים.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ