תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

מה קורה כשדני אלבס משחק אותה צלם?

דני אלבס | Gettyimages
מגן פריז סן ז'רמן ואשתו ניצלו את פגרת הנבחרות וטסו לוויקנד, שם השחקן הפגין כישורי צילום אדירים כשתפס את אשתו בבגד ים
דני אלבס, מגן פ.ס.ז', מנצל את פגרת הנבחרות עד תומה כשהוא ואשתו, הסופר מודל הספרדייה, שהחלה את הקריירה שלה על המסלול של גוצ׳י וג׳ימי צ׳ו, ג׳ואנה סאנז, טסו לוויקנד שטוף שמש בברזיל ושם השחקן הפגין כישורי צילום אדירים. זאת לא חוכמה כשמה שאתה מצלם היא אשתך הפצצה שעושה פוזות למצלמה למחייתה, אך שימו לב לתוצאה המרשימה ואיזו אישה מפרגנת יש לברזילאי. סאנז שיתפה מספר תמונות שבעלה היקר צילם אותה וכתבה: "כשדני אלבס משחק אותה צלם". כמובן שהתמונה צולמה בביקיני, כי עם אישה כזאת אי אפשר לצפות למשהו אחר.

לטובת מי שלא מכיר את החצי השני והיפה של הברזילאי נספר שמסתבר שלפני שהסכימה להחליף איתו נדרים, בת ה-25 גרמה לשחקן לעבוד קשה מאד ובצדק. לפני שענתה בחיוב להצעת הנישואים של הכוכב, הדוגמנית הלוהטת סירבה לו פעמיים כשכרע ברך והציע לה להיות שלו לעולמים! כן כן, רק בפעם השלישית היא נכנעה לקסמיו והסכימה להתחתן.כיום השניים מתגוררים בפריז בשל עבודתו של הבעל, בעוד הדוגמנית עובדת סביב העולם ומתחזקת חשבון אינסטגרם עם קרוב ל-700 אלף עוקבים. ג׳ואנה ואלבס (35) החלו לצאת ב-2015, כאשר חבר משותף שידך ביניהם בעוד הברזילאי שיחק באותה התקופה בברצלונה, והספרדיה שלו חלקה דירה עם אחת מבנות הזוג של חברו לעסקים.

לפני המעבר לפריז סן ז׳רמן, השניים נישאו בחשאי באיביזה. כנראה שאחרי שלוש הצעות נישואים, שומרים על פרופיל נמוך. לזוג עדיין אין ילדים, אבל ג׳ואנה סיפרה לא מזמן בראיון למגזין ספרדי כי היא כמו האמא השנייה של שני ילדיו של אלבס מנישואיו הקודמים, דניאל ו-ויקטוריה. הסוד של הזוגיות החזקה שלהם, לדבריה, הוא הצחוק. "אין מצב שלא תמצאו אותנו צוחקים אחד מהשנייה לפחות פעם ביום". חוץ מכישוריו על כר הדשא וכצלם חובבן, בטוח יצא לכם לשמוע את אלבס שר אם אתם נמנים בין 24 מיליון העוקבים שלו. השחקן החליט לקחת את זה צעד אחד קדימה ובעוד חמישה ימים יופיע לצד אחיו, הזמר ניי אלבס, במופע משותף ראשון! לשריין לכם כרטיסים?


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mood

A post shared by Joana Sanz (@joanasanz) on

View this post on Instagram

1+1=1 #home

A post shared by Joana Sanz (@joanasanz) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ