תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

השנה שלה: ספיר יודשקין יצחקי קטפה עוד קמפיין‎

ספיר יודשקין | אביב אברהמוב
אחרי שהצטלמה בבגדי ים בתצוגת האופנה של נטע אלחמיסטר ולקולקציה החדשה של "Star of David", החצי השני של ברק יצחקי תככב בשיתוף הפעולה של "Liz Benshu" ו-"פטיש". ליז בן שושן: "אישה כמו ספיר נותנת השראה"
תראו מי חזרה לככב אצלנו במדור ובענק, ספיר יודשקין יצחקי. אשתו של ברק יצחקי, שפרש מכדורגל בשנה שעברה והצטרף לצוות המקצועי של מכבי תל אביב, שוב צריך להתרגל לעובדה שהחצי השני שלו היא דוגמנית סופר מבוקשת. בתחילת החודש סיפרנו לכם איך היממה אותנו הדוגמנית כשצעדה בבגד ים בתצוגת האופנה של נטע אלחמיסטר ונועה בני (חברתה הקרובה של ספיר), עם המותג שלהן "Bananhot". יומיים לאחר מכן, יודשקין הספיקה להצטלם לקולקציית אביב-קיץ 2019 של המעצבת סיוון אלמוג נחמיאס, המחזיקה במותג "Star of David", והנה עוד קמפיין חדש ושווה נכנס לרזומה של אשת הכדורגלן והדוגמנית.

מעצבת האופנה ליז בן שושן, בעלת המותג "Liz Benshu", המוכרת מאוד בקרב כדורגלני הפועל באר שבע ונשותיהם, התחברה לרשת ההנעלה "פטיש" כאשר יחד הם עובדים על בנייה של שתי חנויות, אחת בבאר שבע ואחת בטבריה, שם ישיקו את הקולקציה המשותפת. אמש (שלישי) ליז את פטיש החליטו לצלם את הקמפיין החדש לקראת פתיחת החנויות במלון התל אביבי "Port and Blue" ובחרו לתפקיד הפרזנטורית הראשית את גברת יודשקין יצחקי. הסיבה לבחירה בספיר הייתה מאוד פשוטה כפי שסיפרה ליז למדור: "ספיר בחורה מדהימה, אמא, קרייריסטית שמוכיחה מה זה כח נשי אמיתי. אנחנו בונים מותג לנשים ולכן זה חשוב לנו שאישה כמוה תוכל לתת השראה לאחרות".

אין ספק שספיר היא הדוגמה האולטימטיבית לאישה חזקה וחרוצה, ואנחנו לא יכולים להתעלם מהלוק החד פעמי והכה מיוחד שלה, וכמובן חשבון האינסטגרם שלה, אחריו עוקבים למעלה מ-50 אלף איש. אם חשבתם שהחצי השני של ברק יצחקי רק עובדת ומצטלמת כל היום אז תחשבו שוב. שנייה לפני חג הפורים, ספיר חזרה מחופשה חלומית בפריז עם הפמליה שלה מינוס רוסלנה רודינה. גם שם לפי התמונות היא הוכיחה פעם נוספת מדוע היא ללא ספק אחת הדוגמניות היותר שוות שיש לנו בארץ. את הקולקציה החדשה של ליז בן שושן ו-"פטיש" תוכלו לראות בקרוב, ועד אז, פשוט תיכנסו לחשבון האינסטגרם של ספיר, היא כבר תדאג לעדכן אתכם.דוגמנית מבוקשת. ספיר יודשקין יצחקי (בן דיאמנט)


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ